Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai korosztálybeli pasik úgy tekintenek a csajokra mint vmi kapura és ha "megvan" a csaj, akkor góóóóól?

Figyelt kérdés

22/F vagyok a barátnőm szintén 22/L. 14 éves korunkba ismertük meg egymást és azóta is együtt vagyunk, nincs is semmi baj a kapcsolatunkkal. Ő az első és az egyetlen nő az életemben. Szép lány, ezt mindenki mondja. A barátaim akiket szintén nagyon régóta ismerek, mégis egy lúzernek tartanak, nem mondják ki ezt nyíltan, de erősen éreztetik. Merthogy nekik már ennyi meg annyi csaj megvolt, tehát sok különböző csajjal szexeltek már, és hogy ez az élet értelme, minek ilyen fiatalon "leparkolni" valaki mellett. Meg az a duma is idegesíteni tud néha, hogy ha most fiatalon nem "éli ki magát" az ember, akkor később meg fogja csalni a feleségét! És továbbá persze a sok hencegés hogy 2 csajjal aludtam egy ágyban szilveszterkor.. később mind a kettő megvolt, összehoztam, fasza gyerek vagyok én vagyok a király stb.


Nektek erről mi a véleményetek?


2012. jún. 26. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

most erre mit mondjak??


örülj neki h ilyen szerencsés vagy ennyi!

2012. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Te meg a barátnőd vagytok a kivételek (nem negatív értelemben).


Egyébként ezer éves dolog, az ősembernek minél több nőt kellett megdugnia hogy biztosítsa a fajfenntartást, ez benne van a genetikánkban. :D

2012. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ők a lúzerek mert képtelenek a kötöttségekre, és alacsony az érzelmi intelligenciájuk. Ha ez így marad, ők lesznek azok akik 50 év múlva egy lepukkant nyugdíjas otthonban fognak kuksolni egyedül. Még a mostani cimboráikkal sem tudnak majd addigra sztorizgatni, mert a legtöbbjüket addigra leteríti a szifilisz vagy a hepatitisz.

Legrosszabb esetben így fest a jövőjük:D Na akkor ki a lúzer?

2012. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én a pasik részéről, mérhetetlen önzőségnek tartom ezt a dolgot, persze a csaj egy tárgy, bármikor lehet használni, de ez nem így van, a lányoknak is vannak érzései, sőt gyakran erősebbek, mint a pasiknak. Szerintem jól csinálod, ha szereted a lányt, tarts ki mellette.
2012. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Szerintem inkább azok a lúzerek akiknek az a céljuk, hogy minél többet megdöntsenek. Érzelmileg elég sivárnak tartom őket. Rendben van, hogy jó dolog megismerni több embert is mielőtt megállapodik valaki, de az más dolog. Ha valaki úgy érzi, hogy boldog a párjával akkor felesleges mást kipróbálnia. Több olyan 20 körüli férfi kellene aki komoly kapcsolatban gondolkodik, vagyis szeretnék megismerni ilyeneket :).


21/N

2012. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2. De itt nem a "nőstény megtermékenyítéséről" van szó, hanem, hogy jól kiélvezzék magukat.
2012. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Persze, de akkor is benne van a génekben. Az hogy (jó esetben) nem lesz gyerek a végén nem változtat rajta.


Egyébként két oldala van a dolognak, ehhez kellenek olyan csajok is akik ezt bevállalják.

2012. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne parázz, nem a mennyiség, hanem a minőség számít,egyszer majd ők is rájönnek ;)
2012. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha a nők nem csak elvárni fognak, hanem adni is akkor nem csak megnyomva lesznek.De ezt még nem fogták fel a diónyi agyukkal.
2012. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én a helyedben szóba sem állnék ilyen rém primitív emberekkel, nemhogy a "barátaimnak" nevezzem őket. De te tudod.


Tudom, hogy sokaknak nem fog tetszeni amit mondok, de azért van ez, mert a társadalom érzelmileg sekélyes lelkibetegeket termel ki magából, akik abban mérik az "értéküket", hogy minél több csajt megdugjanak, illetve, hogy minél "jobb" pasival villoghassanak.

Aztán aki nem olyan mint ők, arra már furán néznek.

2012. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!