Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jelent meg megint? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelent meg megint? Mit akar? Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

volt pasim tegnap megjelent nálam hogy dumálni akar és megmagyarázni hogy igazából nem csalt meg csak én értettem félre meg....stb... de nem is ez a lényeg, hanem hogy olyan fura volt...

mondta hogy jó hogy lát és hogy nagyon hiányoztam neki, a kis apró hülyeségeim és pl az ahogy nevetek meg ilyenek...

megölelt és megpuszilta az arcom és olyan erőssen a karjaiban tartott hogy szinte levegőt nem kaptam

a csaja még megvan és nekem is van egy srác akivel alakul a dolog, akiről az exem mellesleg elég bunkón beszélt, mintha féltékenykedne


A kérdésem az hogy az exem vajon miért csinálta ezt? 5 hónap után miért jelent meg a semmiből? (ja és még vissza is költözött abba a városba ahol én lakom és mondta hogy majd még lejön hozzám)

Mit akart ezzel elérni?

Mellesleg én 18 vok, ő 19 és másfél évig voltunk együtt.


2009. júl. 7. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti, hogy még mindig TÉGED szeret, és valószínűleg újrakezdeé VELED! Várd meg a következő lépését!
2009. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát akkor nem járna másik csajjal....

ja meg azt is mondta hogy lehet nem tudom de nagyon megfogja még bánni amit tett velem

2009. júl. 7. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiányzol neki. Először magadtól kérdezd meg mit érzel, aztán döntsél. De ne tarts 2 vasat a tűzben.
2009. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másfél év hosszú idő ebben a korban, és a kötődés erősebben ki tud alakulni. érzelmileg még nem tisztázta magában, hogy mit akar, valószínűleg még téged szeret, csak azért jár a másik lánnyal, hogy felejtsen, hogy magának bebizonyítsa, hogy már nem szeret téged. Önámítás. Ha tényleg szerelmes még beléd, akor vissza fog menni hozzád, hogy vissza fogadd, és ha ez bekövetkezik, rajtad áll vagy bukik, és azon, hogy Te szereted e még.
2009. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Áltasd magad! 18 évesen ez a legjobb megoldás!
2009. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem cikizést és szemétkedést kértem hanem tanácsokat hogy hogyan látjátok ti kivülálló szemmel...

te meg ha nem tudsz tanácsot adni csak mást szekálni akkor ne is írj mert nem vagyok rád kíváncsi

2009. júl. 14. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!