Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti ha megláttok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ha megláttok egy helyes pasit mit gondoltok róla, illetve mit néztek meg rajta először? Belegondoltok akkor hogy mi lenne ha ő lenne a barátotok?

Figyelt kérdés

#lány #pasi #helyes #megláttok
2012. jún. 26. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem-e görbe a lába.?
2012. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Épp most láttam egyet!

Az első gondolatom az volt: te jó ég, nekem abszolút nem tetszenek az ilyen pasik!

A második: kár, hogy barátnője van.


Először az arcát nézem meg. És igen, belegondolok, hogy akár lehetne ő is a barátom.

2012. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, igazából én nem gondolok róla semmit, csak azt hogy bakker milyen helyes.

Először az arcát nézem meg, akkor is leginkább a szemét, majd az egész testét egybe, ezután megpróbálom felvenni vele a szemkontaktust és tudtára adni, hogy tetszik nekem.

2012. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az arcát nézem először, hogy jóképű-e, a fogait, mert az a legfontosabb számomra, hogy ép, ápolt, szép fogai legyenek.


Aztán a lábait, ha O lábú, görbe, angolkóros, akkor kiesett. Aztán a hátát, hogy egyenes-e.

Kezek, körmök, fül. Ilyesmi.

Széles váll, lapos has alap.


És belegondolok, igen...

2012. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó te aztán elég igényes vagy :) köszi a válaszokat
2012. jún. 26. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok


Miért olyan nagyon nagy elvárás, hogy ne legyen O lábú, görbe hátú, csapott vállú, rossz fogú és csúnya arcú?

Szerintem ez alap, csak senki nem mondja így ki részletesen, hanem úgy fogalmaznak, hogy "bejön", "jó pasi", "ápolt, sportos".

Egyáltalán nem nagyok az igényeim.

2012. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én az arcát meg úgy nagyjából az alakját! :) én beleszoktam gondolni,hogy milenne,ha..de általában belegondolok,hogy ha már egyszer helyes akkor valószínűleg ki is használja és így csak az ilyen plázaizékre gondol-.- de mondjuk örülnék,ha egy helyes gyerekkel járhatnék. :)
2012. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!