Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal szeptemberben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szeptemberben leszünk egy évesek én majd később töltöm be a 18-at és azt tervezzük hogy összeköltözünk ő 25 éves jó ötlet ez? én már várom

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 voltam, amikor összeköltöztünk. Életem egyik legjobb döntése. Tuti mindjárt jönnek a válaszok, hogy éld ki magadat, az hülyeség.
2012. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Várd meg a 18-at, utána pár hónappal költözzetek össze.
2012. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. jún. 19. 16:45
 4/9 anonim ***** válasza:
18 alatt is összeköltözhetnek.
2012. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát szívesen oda költöznék már akár most hozzá csak hát a szüleim nem úgy állnak a dolgokhoz mint ahogy kéne nyári szünet van és mégis itthon kell ülnöm :(
2012. jún. 19. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért kellene megvárni a 18-at (plusz pár hónap), mert a leírtak alapján onnantól tiszta a helyzet, valamint az is látszik, hogy felelősek vagytok, akik képesek értelmesen viselkedni.


Lehet bután is viselkedni, csak szerintem nem érdemes.

2012. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egy kicsit félek az itthoniak reakciójától de nagyon szeretjük egymást és a barátom szülei is támogatnak minket így könnyebb lesz
2012. jún. 19. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Végezd el a sulit és utána költözz szerintem.
2012. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt? jobb suli után összeköltözni, hogy már ha komolyan egy párként együtt laktok, ne a szülőknek kelljen eltartani, vagy albérletet fizetni, stb.
2012. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!