Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e okom a féltékenységre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ancseszkava kérdése:

Van e okom a féltékenységre?

Figyelt kérdés
A barátom taxis,évek óta bizonyítja,hogy szeret engem! De van egy 26 éves csaj,aki állandóan hívja telón,állitólag régről a lelki barátnője..sokat fuvarozzza,heti kétszer is.... helyes lány,fb.-n láttam,rákerestem! A párom tagadja,hogy bármi is lenne köztük,de nekem valahogy ösztönösen más érzéseim vannak! Betegesem féltékeny lettem!!!!! Mit gondoltok????
2012. jún. 26. 19:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
48%

A helyedben én sem lennék nyugodt :-(

Egyszer valaki azt mondta: Nem árt egy kis egészséges szintű kétkedés. De persze nem beteges szinten!

2012. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Előfordul az ilyen, hogy egy férfinek van legjobb lány barátnője, de mint tudjuk, a fiú-lány barátságok soha nem működnek, mert legalább az egyik fél többet akar. De nem akarom az ördögöt a falra festeni. Gondold át, hogy mennyire bízol meg a barátodban.
2012. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom...... velem kezdett már ki taxis akinek volt barátnője, és hát velem nem közölte időben. De ez csak egy eset. Ha azt mondod évek óta bizonyít....neked kell érezni....

Én alapból féltékeny típus vagyok, így nem hinnék neki.


Hol taxizik a párod, kisváros-nagyváros?

2012. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Vajon mit akarhat ez a csaj az én pasimtól??? Sz.tem régen szeretők voltak,és lehet,hogy újra kezdődik a románc!!! Vagy csak beteg vagyok??? Dührohamjaim vannak,amikor ez a nő hívja,ordítok.... de ő azt mondja,hogy ő is csak egy utas...amúgy monogán típus a barátom! Szeretjük egymást....nehéz helyzetben vagyok!
2012. jún. 26. 19:46
 5/33 A kérdező kommentje:
Szegedi vagyok!!! :) Talán te vagy az a lány???:)
2012. jún. 26. 19:47
 6/33 anonim ***** válasza:
Akkor nem én vagyok. Csak olyan ismerős volt a sztori. Az "én" taxisom is rendszeresen csalta a komoly barátnőjét, és ő jutott eszembe rólad. De én Nyíregyházi vagyok
2012. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Figyi, szerintem először is le kellen nyugodnod, az idegességgel nem oldasz meg semmit, sőt inkább rontasz. Egy ötlet jutott most eszembe...adagold be a barátodnak, hogy szakítasz vele, mert te úgy érzed, hogy ő megcsal téged. Figyeld meg, mit lép rá, mert ha tényleg annyira szeret, akkor semmiképp nem akar majd elveszíteni.
2012. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
"Dührohamjaim vannak,amikor ez a nő hívja,ordítok" - emiatt biztosan lesz okod féltékenykedésre. Nem hiszem, hogy van olyan férfi vagy nő, aki ezt hosszútávon elviseli. Egyébként, minél szorosabb a lelki-póráz, annál inkább ki akar bújni belőle, akire rátették.
2012. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá .
2012. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Elég rossz helyzet. Nincsenek csodák, ha egy csaj a semmiből felbukkan akkor ott aggódni kell. Ugyanakkor a nagy szerelmek mindent legyőznek. Lehet egy kis újdonság kell neki, aztán visszatalál hozzád.


Persze az is lehet, hogy nem csal meg. De ezt embere válogatja. Ha már az életben csalta meg barátnőjét, vagy neaggyisten téged, akkor viszont egyértelmű a szitu.

2012. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!