Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon van okom a féltékenységr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van okom a féltékenységre, vagy csak én reagálom túl? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

barátommal 1éve járunk.

van 1 unokabátyám, neki van barátnője szintén 1 éve. jóban vagyunk így 4en.

Barátom is bírja őket, énis bírom a lányt is. Már tavaly óta ismeri őket barátom, azóta havonta 1x-2x összejárunk dumálni 4en stb.

Barátom multkor mondta hogy mi lenne ha összeülnénk 4en dvdzni. Nem tudom miért, de engem elfogott egy féltékenység hogy barátomnak nem-e jön be a csaj.

Elmondtam ezt neki ő pedig ezt mondta "Egyáltalán nem jön be, nemtudom miért feltételezel ilyet, bírm jófej, szépnek találom az arcát de ennyi. Téged szeretlek"

Azóta is ezen kattog az agyam, nagyon féltékeny vagy, énis puszival köszönk a lánynak, barátom is. Nem flörtöl vele barátom csak olykor kedvesen rámosolyog, vagy amikor poén van röhögnek. De nemtudom miért vagyok féltékeny. Már azzal vádolom barátomat, hogy tuti bejön neki a csaj.

Ezen össszevesztünk, a végén elsírtam magam. Elmondta hogy fejezzem be ezt a butaságot, mert engem szeret, és pont.


Mit ad Isten ma taliztam unokatesómmal és vele volt a lány is, hülyültem vele, bírom, de megkérdezte mizujs velünk (barátommal és velem) a gyomromba nyilallott....


Barátom és uncsitesóm mennek majd ilyen pasis délutánra, Erre mondta a lány hogy mi meg ketten menjünk el erre-arra. Igent mondtam...de olyan fura érzés....értitek


Nemtudom mire vagyok féltékeny, azt érzem szebb, jobb nálam és barátomnak tuti bejön meg ilyenek:( pedig nem ad rá okot


2012. márc. 18. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt naponta meg fogod kérdezni?
2012. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan barátnőm lenne mint te fejbe lőném magam...
2012. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha elég sokáig nyaggatod ezzel a "biztos bejön neked" dumával, elérheted, hogy ha eddig eszébe sem jutott, akkor elgondolkodjon rajta, hogy tényleg nem rossz csaj...

Ha rossz érzéseid vannak, akkor ne csináljatok velük közös programot.

Ja, igen. Túlreagálod.:-))

2012. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van rá okod, de a leírtakból ezz nem következik. Ha csak annyit nézel, hogy ott van egy csinos lány, az még nem jelent semmit, sőt ha a pasidnak bejönne, akkor sem jelentene. A kapcsolat alapja a bizalom, és ha ezt te nem tudod megadni a párodnak, akkor pontosan mond meg neki, hogy miért nem bízol meg benne. Mi az az apró jel, ami miatt te úgy gondolod több van köztük, mint a természetes barátság. Mit kéne másképp csinálnia? Ő tényleg nem tud sokkal többet tenni, minthogy nem él vissza a bizalmaddal.
2012. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
olykor barátom kedvesen-mosolyogva néz rá, talán emiatt vagyok féltékeny és kezdek kombinálni
2012. márc. 18. 22:38
 6/9 A kérdező kommentje:
de a lány mindig mosolyog, vidám, jókedvű...stb.
2012. márc. 18. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, annak a lánynak ugyanúgy vannak rossz tulajdonságai, mint neked, csak abban a heti/havi pár órában fel sem tűnik:)

Ne érezd jobbnak magadnál, a barátodnak te vagy a legjobb, téged szeret, ne nyaggasd ezzel, mert a végén megunja, és elhagy.

2012. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

értelek. köszi

csak alapból nagy önbizalomhiánnyal és önértékelési problémával küzdök.:(

de barátom nagyon tervezi velem a közös jövőt, nyáron külföldre szeretnénk költözni és nagyon látom rajta hogy komolyan gondolja:)

2012. márc. 18. 23:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ez a helyzet, akkor viszont a párodnak ne amiatt panaszkodj, hogy tetszik neki a csaj. Inkább az önbizalomhiányod mond neki. Egyfelől ez őszintébb. Másfelől ez egy olyan probléma, ami nem kényszeríti védekező alapállásba. Harmadrészt meg innentől kezdve tudjátok, hogy mit kell megoldani. Az önbizalomhiány valóban megoldandó probléma. Ne várd el, hogy segítsen benne, de lehet, hogy fog.
2012. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!