Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félig nő, félig pasi vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ts Vivien kérdése:

Félig nő, félig pasi vagyok! Hól találok olyan nót aki, mindkét felemet szeretné?

Figyelt kérdés

Itt felvilágosítást kaptam azoktól az emberektől, akik megértették az előző kérdésem és önzetlenül tanácsot adtak.

De ennek ellenére hogy tudom magam hova rakni végre...Akár hól keresek ilyen beálitotságú nőt komolyabb kapcsolatra, nem találok.Szeretném feltenni aszt a kérdést, hogy szerintetek hól találok olyan nőt....Aki nőként nővel, és nőként pasival is szeretne élni, szerelmes lenni.Fiatal vagyok, de nekem csak egy nő kell akivel élhetem az életem.Sokan csak alkalmit szeretnének, de nekem nem jó.Ha tudtok segitsetek ebben a kérdésben is.

Köszönöm, nektek...Ts Vivien



2012. jún. 26. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hermafrodita vagy? Vagy biszexuális? Egyébként nézelődj biszex lányok között. gondolom én...
2012. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok hermafrodita.Jelenleg fiúként élek, úgy is járok, de a magánéletben othon nőként.Már kerestem sok helyen de nem találtam.Ha meg lett volna, csak arra kelletem volna.Igazit, szerelemre keresek, aki megbecsülne és szeretne azért ami vagyok...Linkelem az előző kérdésem, ebből megértetek mindent...remélem...
2012. jún. 26. 22:28
 3/7 A kérdező kommentje:
2012. jún. 26. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Hallod, ez már nem egészséges...
2013. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2013. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az hogy egészséges e ez a dolog, vagy nem, relatív..Attól függ hogy melyik oldaláról nézzük.De tény hogy lelkileg megterhelő tud , a többit pedig konfúz módon nem értem...

Azaz hogy miért gondolnak, gondolsz betegségre egy olyan dologban, amit nem tudsz felmérni, esetleg megérteni.Elfogadom a te nézőpontodat is, hisz biztos vagyok benne hogy te másképp nézed a világot, másképp érzékeled a környezeted és reakcióit mint én.. 30 éves leszek idén... :)

2013. máj. 8. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
hól találok olyan nót <--- besírtam :D
2013. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!