Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tud ismerkedni lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tud ismerkedni lányokkal egy átlagos, intelligens 21 éves pasi, aki kapcsolatot szeretne, nem csak dugni?

Figyelt kérdés
Köztudott hogy minden szórakozóhelyen legalább 3szor annyi pasi van mint csaj. És az a maroknyi csaj is mást akar. Nincs valakinek tippje, hogy akkor mégis hol vannak a normális csajok?
2011. dec. 2. 13:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
net
2011. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem neten ne mert ebből komoly kapcsolat nem fog kialakulni.Könyvtár....vagy sport szakkörök ilyen helyeken :)

20/L

2011. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13:54 az, hogy szerinted, neten komoly kapcsolat nem fog kialakulni nem jelenti azt, hogy igy is van. Sok sok pelda mutatja az elenkezojet. Olyanok akik mar ossze is hazasodtak peldaul.
2011. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ja, bírom én is ezt a sallang dumát, hogy "neten ne, mert ígyúgy-amúgy" blablabla...


Egyik ismerősömék neten ismerkedtek meg, (nem társkeresőn, hanem egy játékban) és azóta össze is házasodtak, most várják a 2. gyereküket.

Ja, és ők az egyetlenek a nagyon nagy ismeretségi körömből, akik már együtt vannak több, mint 7 éve. Ilyen kapcsolatot még nem láttam, és sokan mondják is, hogy mennyire szép pár.

Szóval aki ilyeneket ír, hogy neten ne, az írja oda, hogy "szerintem!!!" neten ne... Ergo, a saját nevedben beszélj,

2011. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14:11 ez az én meglátásom és csak egy tanács/tipp.Mert van ebbe tapasztalatom olyan volt mintha szextárskeresőben lettem volna....senki nem akart ott semmi komolyat.
2011. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Simán lehet neten ismerkedni, és is így találkoztam a feleségemmel :)


Mondjuk nem társkeresőn történt a dolog, hanem egy kaktuszokról szóló topicon, de ilyen lehetőség ezer van :)

2011. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

egyetemen

tele van csajjal, ma már több a csaj mitn a psai az egyetemeken

2011. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Úgy birom(?) az olyanokat akik a netes társkeresőkre biztatják a másikat.Ezzel kb. azt tanácsolják hogy verjen gyökeret a monitor előtt,mert élőben úgy is lehetetlen.Igaz,az 1iken Én is fent vok.Hátha ott jön össze vmi,de még sose tanácsoltam senkinek.Próbálkozzon mindenki csak élőben,úgy más mint ha csak képen látna.Meg épp az h 1 társkereső oldalon van vagy 3x annyi srác,mint csaj.
2011. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ide figyelj, tudsz olvasni? Ki biztatott itt kit erre?

Egy egy lehetőség csak, nem az egyetlen alternatíva.


Ajánlanék előbb valami nyelvtanórát, mert még írni sem tudsz. Valószínűleg azért nem ír senki, mert ott is ilyen jó a helyesírásod.

2011. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

17:22 vok!


18:03 nak: elég szánalmas vagy..:D Több okból is! ;)

1.A Te válaszodat el sem olvastam,csak az első 3ét.Pont Te kapod fel a vizet,picit vicces. xD

2.Most elolvasva pont azt csináltad.(bíztattad)

3.Már az is elég szánalmas h Én kifejtem a véleményemet,Te meg 1ből letámadsz.Bár névtelenül biztonságban bátran lehet a másikat sértegetni.Pont az ilyenek szokták szemtől szemben behúzni fülüket farkukat.

4.Honnan tod h nem ír senki?1általán nem így van,csak az más kérdés h Én nem akarok Tőlük semmit.Ebből is látszik h 1 álomvilágban élsz. ;)

Inkább nyomass vmi játékot a fórumozás helyett idióta!


Kérdező:Neked még annyit írok,ha van kutyád akk járasd kutyasuliba.Vagy keress vmi kutyás sportot,ott tuti lesz olyan lány amilyet keresel.

2011. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!