Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Ma délután munkából hazaérve megzavartam a fiamat, aki egy lánnyal volt. A fiam hiányos öltözetben, a lány kócos hajjal, zavartan jött ki a szobából. A vak is látta, hogy AZT csinálták. Ezzel nem is lenne baj, de a fiamnak tudtommal nincs barátnője és még soha nem is volt (20 éves). A lány zavarában bemutatkozott nekem, azt hittem, hogy a barátnője, de a bemutatkozás után köszönt is és elmentek a fiammal. Megkértem a lányomat, hogy keressünk már rá erre a lányra a Facebookon és érdekes dolgokat találtunk. A lánynak van barátja, aki történetesen nem az én fiam. De ő mégis a fiammal bújik ágyba? Most kérjem számon a fiam, hogy mégis mi ez az egész? Mert nekem nagyon böki a csőröm, amit a fiam művel és az is, amit a lány.
2012. jún. 27. 02:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lány barátjának tartoznak elszámolással, nem neked.
2012. jún. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy sok mindent nem mond el neked a fiad.. ennek is van oka biztos.Az ő dolga szerintem hogy kivel kavar.
2012. jún. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen de ehhez neked semmi közöd...a fiad már felnőtt ezt neki kell megoldani...ha hülyeséget csinál akkor az ő baja lesz
2012. jún. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a hülye zavarában bemutatkozott:D:D:D


XDXDXDXDXDXDXDXD


a lány barátját értesíteni kellene az esetről(szerintem) nem a fiadon kell számon kérni esetleg annyit tudott e róla hogy a lánynak van barátja!(biztos tudott:|)

2012. jún. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20 évesen felnőtt ember gyakorlatilag.

alapból mit keres otthon férfi létére?

az ő dolga,azt kefél akit akar,nevetséges lenne,ha egy 20 éves felnőtt embert ilyesmiért számon kérnél,mint egy 14 éves gyereket.

inkább le kellett volna lépned,hogy végre kikefélhesse magát.

a számonkérés alapból felejtős.

ha volt hasonló eset az életedben azt elmesélheted neki,hogy okuljon,ha meg nem volt,akkor semmi jogod megítélni senkit.

ha a történeted hatására elmondja mi a helyzet,akkor meg hallgasd meg.

de egy bölcs ember csak akkor ad tanácsot,ha kérik,de csak olyan témában,amit át is élt,tehát az élményeit osztja meg,nem valami nagytöbbség által helyesnek vélt erkölcsi maszlagot szajkóz.

úgy tanácsot osztogatni meg,hogy nem kérik,a legnagyobb bárdolatlanság.

2012. jún. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"alapból mit keres otthon férfi létére?"

a mai helyzetben meg aztán olyan könnyen és gyorsan megy az elköltözés...


Amúgy sajnos semmi közöd hozzá :S Bár jó lenne ha a csaj barátja megtudná, hogy mekkora ribanc a barátnője...

2012. jún. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell beleavatkozni, nem kell semmit sem csinálnod, a fiad felnőtt ember. A lány is, valószínű. Ha nem tanulnak meg felelősséget vállalni saját tetteikért akkor majd tanulnak belőle. Nem kell kutakodj utána, nm kell szólni senkinek, esetleg tőle megkérdezheted (nem számonkérheted), hogy ki az a lány, milyen kapcsolat...barátilag. Nem tudhatod, hogy tényleg kapcsolata van-e, az hogyan működik, az is lehet hogy ő lesz a menyed majd :p...lehet a fiadnak érzései vannak iránta, ha belmászol csak magadnak és a kettőtök kapcsoaltának ártasz. Vagy már lehet így is, ha beszéd helyett a háta mögött kutakodsz, intézkedsz. Hagyd felnőni s tiszteld benne a gyereket akit neveltél. Vágd el a köldökzsinórt.
2012. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!