Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírná valaki légyszíves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírná valaki légyszíves, hogy hogyan kell rendesen csókolózni? Nagyon kellene!

Figyelt kérdés
Még sosem smároltam, de valószínűleg a mai nap sor kerül rá, és nem tudom, hogy mit, hogyan kell csinálnom. Félek, hogy elrontom vagy valami. Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm! 14/L

2012. jún. 27. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hajjaj... Ezt elég nehéz leírni...:)

A filmes csók egy szimpla puszin alapul, s közben mozgatod a fejed, ide-oda...

A csók már kicsit bonyolultabb dolog. Ha a nyelvesre gondolsz, akkor ahhoz természetesen kell a nyelvetek is. Te az övébe, ő a tiedbe dugja, s kergetőztök. (a nyelvetekkel...) Persze ezt lehet kombinálni egyéb mozdulatokkal, de a többit találjátok ki magatoknak... :D

2012. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
erre nincs recept. ne verd a fogad az övéhez.
2012. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szájas részét nézd meg videókban.A kezeddel pedig simogasd izgatóan őt!Ez tuti bejön neki.
2012. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úristen :D :D nem lehet elrontani :)) Az első előtt én úgy voltam vele, hogy max kicsit béna lesz, de hát akkor mi van? :D mostani barátomnak, akivel akkor kerülgettük egymást, neki is az első volt.. szóval egyikünk se tudta, hogy kell... de nem paráztunk, én gondoltam, ha elsőre nem lesz olyan jó, majd gyakorlunk eleget xd És nagyon jó volt az első! :) a lényeg, hogy ne görcsölj rá :) Most még fölösleges, mikor meg eljön a megfelelő pillanat, adni fogja magát :DD
2012. jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hat igen...az elso csok elotti "BIZONYTALANSAG" . Evvel szerintem mindenki igy vn , en is nagyon "feltem" tole h elszurom meg minden , de amikor ott voltam akkor adta a helyzet. Nem kell felni tole , csak lazan:) meglatod menni fog;)
2012. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
oszinten en is nagyon feltem az elso csoktol a baratom mar tapasztaltabb vot neki mar volt rajtam kivul baratnoje nekem pedig nem volt rajta kivul senkim epp ezert is feltem az elso csoktol de ha legelabb az egyikotok tud csokolozni akk minden a legnagyobb rendben lesz akk csak kovetitek egymast :) es minden sinen lesz 1-2 probalkozas utan mar gyerekjateknek tunik a csok :)
2012. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!