Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a kapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a kapcsolat elején nem szeretget és távolságtartó, lehet hogy megváltozik idővel vagy ne reménykedjek? (nem régóta ismerjük egymást)

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
hát vannak akik nem tudják úgy odaadni magukat a másiknak,bár szerintem a kapcsolat elején kéne nagyon szeretgetni egymást..
2012. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom... mi az a nemrég?? én most kétszer találkoztam egy sráccal igaz, hogy már ezer éve hajt), de már most olyanokat ír, hogy csak lesek! ez normális?? de ha belegondolok akik eddig legjobban oda voltak értem azok már a legelejétől kezdve így voltak! ha mondjuk egy hete tart a dolog, akkor még szerinte belefér, de ha 1 vagy 2 hónapja akkor inkább hagyjad! 24/L
2012. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog változni. EGy picit várnék még, hátha alakul, de azért teljes pálfordulásra szerintem ne számíts. VAnnak, akik nem tudják így kimutatni, amit éreznek. Nem biztos, hogy nem komoly, amit érez, csak talán nem az a bújós típus.
2012. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém exem csak egy egészen ici-picit változott, jobb volt a szex, meg ha történt valami hűdenagy tragédia, akkor ölelés meg piszipuszi, amúgy tartotta a távolságot és csak akkor volt nagyon édes, amikor szex kellett neki. Nem csoda, hogy nem is egyszer félreléptem... Aztán kidobtam :D
2012. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megvan rá az esély, de attól függ mennyire vagytok az elején..

akk még énis az vagyok, félek ilyenektől :S

2012. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!