Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezek hatására...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek hatására érdemes feladni véleg a párkeresést, egy életre? Azt tervezem ugyanis.

Figyelt kérdés
Életem szerelmével szakitottunk 1,5 éve...már nem kellek neki, barátság szinten sem...mással jár. 2 hónapja pedig visszautasitott egy lány, akivel addig jóbarátok voltunk...szóval a barátságot is sikerült elrontani is elrontottam...egyáltalán nem tervezek már próbálkozni...21/f

2012. jún. 26. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
most úgy érzed, de előbb-utóbb rájössz, hogy bizony neked nő kell. majd meglátod, egy pinaszőr jobban húz, mint hat igásló
2012. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most igy látod mert csalódtál és hirtelen döntéseket hoztál de majd lesz ez még jobb is, de egyenlőre talán nem árt egy kis szünet pihenés párkapcsolat terén
2012. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, h nem fogok szexelni...
2012. jún. 26. 22:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Ugyan! Hasonló cipőben járok, de nem adom fel..szerintem neked sem kellene. Erre azt mondják, hogy ha valaki eltűnik az életedből az nem véletlen, biztos, hogy túl leszel rajta csak pozitívan!

18/L

2012. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ASOT ***** válasza:
óóó ez nem fog sokáig tartani, ez a gondolatod..
2012. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A korom miatt leheth azt hiszitek h nem gondolom komolyan...de tényleg elfáradtam már...szerintem az lenne a legjobb amit tehetek h Angliában kezdek új életet, egy barátom segitségével. A fősulit is ott tervezem hagyni...csak gondolkodom rajta, nehogy később megbánjam...
2012. jún. 26. 22:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Belefáradtam én is,de én idősebb vagyok.És nem is akarok lefeküdni senkivel.Jó ötlet új életet kezdeni,aki mer az nyer,de csak biztosra menj ki.
2012. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Hole Hunter ***** válasza:
Életünk szerelme után jön a második életünk szerelme...aztán így szép sorban. Ezzel a lányok is így vannak. Fel a fejjel öcskös! Üdv. 44/VP
2012. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2 kudarc és feladod? :D Szent sz@r... nekem van vagy 30 kudarc de most jön a siker pár nap múlva :) és ez most 100%

ráadásul neked már volt bnőd szal nem vagy láthatatlan a lányoknak hülye...

F18

2012. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Talán az a baj, hogy túl görcsösen mindenáron akarsz egy kapcsolatot, és ezt a lányok észre is veszik rajtad.

Tereld el valamivel a gondolataidat sport, filmek, könyvek. És próbálj meg lazábban viszonyulni a lányokhoz. Ne akarj mindenáron kapcsolatot. 21 éves vagy, még nagyon fiatal. Még sok magot kell elhintened, sok virágot beporoznod. És talán egyik virág között ott lesz az igazi is!

2012. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!