Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat bókoltam egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat bókoltam egy lánynak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Túl sokat bókoltam érzésem szerint egy lánynak, és kb. már csak arra kellek neki, hogy az önbizalmát növeljem. Mutogatja mindig a szarait, én meg persze dicsérem, meg minden. Az új képeit is mindig nekem mutatja előszőr. Kezd az az érzésem lenni, hogy abba a hibába esek, mint az előző leányzónál. Ott is le lettem haverzónázva pont emiatt. Valakinek van valami ötlete?
2012. jún. 27. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez már friendzoned rég. Innen nincs kikerülés, mondd meg neki hogy vagy próbáljátok meg együtt, vagy hagyjon békén. Persze csak ha ezt szeretnéd.
2012. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne dicsérd. Ennyi. Vagy csak akkor, ha tényleg úgy gondolod.
2012. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hívd el egy hivatalos randira és ott irányítsd Te a dolgokat. Ne hagyd, hogy elmenjen a beszélgetés és egyértelműen udvarolj neki.

VAGY vedd fel a "bunkó pasi" stílus és akkor talán kizökkented ebből a zónából.


Nekem is volt ilyen (17 éves korom környékén), egy pasi állandóan járt le hozzám számítógépezni és pár hónap múlva már barát zónában kezeltem. Aztán egyszer csak bepróbálkozott és így lett belőle kapcsolat.

2012. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ideig vágd be a morcit, ha odamegy sündörögni, akkor van esélyed. Ha nem akkor tényleg le vagy barátozva, és nem éri meg az energiát.
2012. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezen a barátzónán olyan jól szórakozom. oda általában azonnal bekerülnek a pasik!!
2012. jún. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!