Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek valóban minden lánynak csak a pénz számít?

Figyelt kérdés
Furcsa, hogy minden fiú, akivel eddig erről beszéltem, azt mondta, hogy a nők mennyire a pénzre hajtanak... Valóban mindenki ezt tapasztalja? Én lány vagyok, és se én, se a társaságomban lévő lányok nem "hajtanak" a pénzre (legalábbis én ezt tapasztaltam)...
2012. jún. 26. 15:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, minden esetre észre vettem hogy a legtöbb lány, legelőször ha rám néz akkor a telefonomat és a cipőmet stíröli. Ami azért elég gyanús viselkedés:)
2012. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Rosszul tapasztalod, vagy fiatalok vagytok még, de ez tényleg igy van! Képzeld el azt hogy vagy egy szorakozo helyen és bejön egy tag nagyon jol néz ki izlésesek a ruhái jo az illata, meg meghiv téged vmi drága piára mer neki futja rá, bejön neked? Am csak azért néz ki olyan fáinosan mer van pénze fodrászra meg arra h drága ruhákat vegyen a kurv4annyát, am ugyanolyan troger mint akárki más mégis utána fordulsz XD igy érted már miröl beszélek?
2012. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A volt barátnőmet 2 hónap után hoztam át magunkhoz, meglátta a Maseratit a garázsban, és hirtelen nagyon erős szerelembe esett..


Igen, csak a pénzre megy...

2012. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez is csak annyira igaz, mint bármely más általánosítás.
2012. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Beviz Elek ***** válasza:

Ez azért egy kicsit bonyolultabb. Természetesen a lányoknak sem mindegy, hogy egy suzukiban utazik, vagy egy kabrió bmw-ben. Van aki erre megy, de sokan szerencsére ezt másodlagosnak tartják. Ilyen az én barátnőm is... Elolvad a bmw-ktől, furikáztatná vele a seggét, de ettől függetlenül a suzuki is megtette, illetve gyalog is át tud jönni hozzánk... Na meg minden nap sem tudunk kimozdulni, mégis velem van.


A többi dolog már részletkérdés... Sok olyan apróság van, ami valamilyen szinten jelzi a pénzügyi helyzetet, mégsem amiatt van a srácnak sikere. Ezt a saját bőrömön tapasztaltam!

Amióta melózok, azóta egy keveset tudok költeni magamra, tudok szórakozni! Régen a fodrászhoz is ritkán jutottam el, sokszor ismerős vágta, ha már belelógott a szemembe a hajam. Gimi óta suli mellett végig melóztam, vettem egy suzukit, volt pénzem különböző parfümökre, hajzselére, eljárni a haverokkal suli után/hétvégén. Még mindig a kínaiból öltözködöm, de legalább nem kapom a cuccokat, hanem tudok válogatni! Amióta melózok, azóta keveset voltam egyedül. Szakítottunk a volt bnőmmel, este felejtőbuli, másik csajjal aludtam. Reggel hazavittem, másnap találkoztam egy másik lánnyal akivel összejöttünk. Régen nem volt pénzem a naplementét sem megnézni. Most meg tudok hívni egy csajt egy kajára, piára. Csak ennyit számít a pénz... Legyen pénzed adni magadra, meg eljárni ismerkedni!


Hozzáteszem... Még mindig van ami hiányzik (normális napszemüveg, stb), de tisztán látszik, hogy egy lánynak mennyire számít a megjelenésed! (persze ez fordítva is így van!!!)

2012. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hogy a lányoknak csak a pénz számít, ez így egyértelműen nem igaz! - Inkább azt mondom, bizonyos dolgokat természetesnek vesznek a lányok. Pl saját kocsi.

Továbbá ne feledd az ősi mondást: "Ruha teszi az embert!"

2012. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Átfogalmazom,sokat számít a pénz nyilván,DE attól függ,hogy a TOP10-es a nő akkor érdemes ,hogy sok pénzed legyen,mert a minőségnek ára van,ezt meg kell szokni.Minnél kalibráltabb a nő minnél szexibb és minnél jobban ápolja magát és edz,minnél nőiesebb,minnél jobban szeret dugni annál több pénz is számít,persze tudal alatt.
2012. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ezt a fiúk beszélik be maguknak, hülye elméletek alapján, hogy tudjanak mire büszkék lenni, vagy meg tudják indokolni, miért nincs csajuk.

Egy szemléletes példa:

Kőgazdag (=milliomos!) barátnőm úgy szokott pasizni, hogy nem beszél a vagyonáról, munkájáról (NEM véletlen, sok az anyagias fiú is, ő már konkrétan is megjárta velük, szal nem csak beleképzelte).

Egyik este összejött egy közepes keresetű, nagyon helyes, sexy fiúval. Mert a srác extra vonzó volt.

Kb. egy hete jártak, amikor visszahallotta, hogy a srác a barátainak dicsekszik, milyen jó csajt szedett fel, mert neki jó kocsija van, és sikeres, és a csajok azt nézik.

Röhej.. ennyit a fiúk ítélőképességéről. :D

2012. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

16:24

Esetleg, ha szándékosan a csóró csajokra utazol.

De még náluk sem mindig.

Továbbá igen, előfordulhat, hogy a fiúk szándékosan a csóró csajokra utaznak, valami hülye önérzet miatt, stb. :-)

2012. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

15:53

Ez már árnyaltabb, több az igazság benne. Közvetve számít a pénz. Inkább a külső.

Másik példa:

Fiú ismerősöm csóró, de írtózatosan jóképű, laza, jó teste van. MINDIG van bnője, és ezek jó nők. Volt, amikor egyszerűen letapizták buliban olyan csajok, akiknek 3-4 italt fizethetett volna egy kevésbé vonzó egyed azért, hogy szóbaálljanak vele.

(Ha egyáltalán szóbaálltak volna).

De "rendes" lányt is talál, ha akar. Egy szintén jó nő belement volna, hogy ingyen az ő (csaj) lakásában lakjon, annyira kedvelte. :-)

Ennyit a csajok anyagiasságáról.

Mellesleg az sem mellékes, hogy egy huszonéves "normális" nőnek általában már van saját kocsija, néha lakása is, anyagilag nem sokkal járnak előbbre a fiúk.

Az más kérdés, hogy kudarcaikat, sikereiket a pénzzel indokolják (van/nincs).

De elég szétnézni a neten, hogy a nagyon helyes, szexi srácok milyen népszerűek a közösségi oldalakon, mekkora "baráti körrel" rendelkeznek + ott "nyáladzanak" a képeikre.

Ők "ingyen" megkapják azt, amit a kevésbé előnyös külsejű úgy, hogy italokat fizet, meg kocsit rak a csaj segge alá. :D

2012. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!