Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miért nem képes leszokni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért nem képes leszokni a cigiről? Felnőtt,37 éves férfi létére?

Figyelt kérdés

Két éve csak fogadkozik,hogy na most teszi le a cigit,már egyezséget is kötöttünk, én betartottam, errefel ő nem.

De kb. hetente összeveszünk emiatt,mert sosincs pénze semmire, de kétnaponta egy csomag cigire ,arra van.

És ha szólok érte,akkor én vagyok a legrosszabb,mert folyton csak cseszegetem.

Komolyan ,néha már úgy érzem,otthagyom emiatt.Jogos lenne?)másképp sincs ambiciója semmiben.


2012. jún. 28. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert leszokni nagyon nehéz. Nem csupán akarat kérdése,ahogy sokan mondják. Emiatt kár veszekednetek.
2012. jún. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom két hét után megígérte, hogy abbahagyja miattam, de 3 évig csak bénázott. És ha utazunk valahová, mindig füstöl. Már két éve tiszta, de a cigi szó említésétől is rosszul van. Igen, egyik napról a másikra tette le, de ennek volt egy 3 éves veszekedős előzménye.
2012. jún. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akar leszokni a cigiről, akkor nem is fog. A probléma ott van, hogy akarni kéne. Kérdezd meg tőle hogy egyáltalán le akar-e szokni.
2012. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán mert nem akar. Mások kedvéért meg nem fog.
2012. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Állítása szerint le akar szokni.De a családjának azt adta be,hogy már leszokott.(náluk nagy dolognak számítana,mivel ő az egyetlen cigis családtagjuk és nem örülnek annak,hogy szívja).

Folyton csak ígérget.Pár napig sikerül is tartania, utána felejtős minden.

2012. jún. 28. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Na jó.Hát akkor egyértelmű,hogy nem akar. Az ellen meg nem nagyon lehet mit tenni.
2012. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sok függő... anyámék sem szoknának le még akkor sem ha 10 milliót kapnának érte!

Egy nagy függő az is marad! :/

De én is csak 4-5 év után szoktam le a WoW függőségről (az egy game). De kényszer miatt volt, és még most is hiányzik a játék így 2 év után... de soha többet mert elvette az életemet!

F18

2012. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, jogos lenne. Ő szereti a cigit, és a te hisztid miatt nem fog leszokni, ez is jogos. Főleg ha már akkor is szívta, mikor összejöttetek.
2012. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!