Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos kérdés: A nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kérdés: A nők miért viselik el, ha egy férfinak bnője, felesége/élettársa van, mégis szerelmes belé, és a szeretője, de ha egy nőnek van kapcsolata, akkor azt a másik férfi (a 3. személy, szerető) nem tolerálja?

Figyelt kérdés

Vagy én tudom rosszul??


NEM KÉREK KARDOS FERIS ÉS BOJLERES VÁLASZOKAT!!!!



2012. jún. 26. 07:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, a nők évekig képesek így együtt lenni valakivel, a férfiak pedig kb pár nap múlva válaszút elé állítják a nőket.
2012. jún. 26. 07:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem túlságosan általánosítasz, a helyzet ennél jóval árnyaltabb. Vannak olyan férfiak, akik tolerálják a helyezetet és vannak nők akik nem.


Én utóbbi csoportba tartozom. Sosem kezdenék nős/barátnős pasival, több okból sem. Ha mégis az enyém lenne egyszer, el tudnám ezt hinni? Engem nem csalna meg? DE!


Emellett a fagyi egyszer úgyis visszanyal és ez később is kísért majd...


24N

2012. jún. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak emellett folyamatosan igérgetik hogy elhagyják apárjukat, a nőkre ez nemjellemző, vagy egybőlvmegteszik vagy nem. Persze ez általánosítás is azért..
2012. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy a saját tapasztalataidból indulsz ki, még nem azt jelenti, hogy feltétlenül így is van. Másrészt, ez miért probléma? HA igazán erős a kapcsolatod, megmondod, hogy nem vagy hajlandó kilépni belőle, vagy tönkretenni. Ha nagyon nyomul, le kell vakarni. Szólsz a pasidnak, kitaláltok valamit. Ha meg gyenge a kapcsolatotok, akkor minél hamarabb szakítani kell, mert egy rossz kapcsolatban maradás nem vezet sehova. HA attól félsz, hogy elveszítesz egy barátot, havert, gondold meg, mi a fontosabb neked, és azt is, hogy ha vele jönnél össze már az se lenne a régi. Sőt, elég komoly problémák merülhetnek föl. Hogy miért nem tolerálja? Azért mert ilyen típusú ember, és nem azért mert férfi.
2014. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég zavaros a fogalmazás.


Nem minden esetben tolerálja sem a feleség, sem a szerető,az évekig tartó 3 szöget.Én feleségként,mikor megtudtam a félrelépsét, rögtön elzavartam, ill. később megbeszéltük, és magától szakított a nőjével...


Viszont a férj,élettárs, sokáig tudott róla, mégse lépett semmit...szóval nem lehet általánosítani,ki tolerálja jobban...


Kérdező, Te ki vagy a történetben?mi történt nálatok, biztos nem ok nélkül kérdezted...

2014. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!