Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jelentsem be a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jelentsem be a barátomnak hogy most nem fog menni az a dolog, mert épp megvan? Mielőtt nekem esne, vagy jobb a legelején tisztázni?

Figyelt kérdés

Ma mennék hozzá,és ez az első ilyen alkalom...mást én szívesen csinálnék neki,de nem tudom hogy ez után lenne még ahhoz kedve.

17/L


2012. jún. 28. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki hogy most nem fog menni a dolog, de majd kárpótod mással.
2012. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mondd meg neki bátran, hogy női problémád van, meg fogja érteni

ne ezzel állíts be, de ha már úgy érzed, hogy ő tovább lépne akk szólj neki

2012. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg letépi rólad a ruhát és akkor szólj neki.Szivasd szét a búráját.
2012. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne ezzel lépj be az ajtón, de amikor elkezdi pl csókolgatni a nyakad, akkor mondd el neki, hogy piros betűs ünnep van, viszont szeretnéd kárpótolni. Nem fogja bánni :)


24/N

2012. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell konkrétan bejelenteni, vagy lerohanni azzal, hogy "hé, éppen menstruálok"..

Én például mindig "belefűzöm" valahogy az aktuális szövegkörnyezetbe.

Ezt értsd úgy, hogy ha például filmet nézünk, egy meghatóbb résznél közlöm, hogy "basszus, látszik, hogy megvan, még ezen a hülyeségen is mindjárt elbőgöm magam".

Vagy csak egyszerűen kérd meg, hogy simizze meg a hasad, mert fáj, "ilyenkor utálok nő lenni", vagy valami hasonló kijelentés kíséretében.

Bár az én barátom már előtte pár nappal tudja, mert ingerültebb és érzékenyebb vagyok (na meg hisztis :) ) és mindig neki nyavajgok, hogy meg fog jönni és éppen szenvedek, tehát őt nem szokta meglepetésként érni.

L/25

2012. jún. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!