Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Olyan rég volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Olyan rég volt már velem ilyen kedves. Most is csak bőgök a régi üzenetein.

Figyelt kérdés
Most visszaolvasgattam a régi üziket, olyan aranyos volt. Most itt sírok rajtuk. Olyan rég volt már velem ilyen kedves. Annyira elkényelmesedett a kapcsolatunkba. Ha én mondom,h jöjjön akkor fáradt. Ha bulizni kell menni, akkor nem. Megígérte nekem régen, h elvisz fagyizni. Amikor épp pénze van, rögtön bulira bas.sza el. Alig hallom, h magától mondja, h szeretlek vagy szép vagy. Pedig tudom, h szeret. És h nincs neki más, de akkor is. Annyira rossz így. Valaki nyugtasson meg. :( Mit csináljak vele?
2012. jún. 28. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy jó nagy taslit, attól talán felébred a homályból! :)
2012. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy szeret? Te így viselkedsz, ha szeretsz valakit?
2012. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nah most megnevettettél!:D Már próbáltam :D
2012. jún. 28. 14:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Érzem,hogy szeret. Azt még megértem,hogy el jár bulizni, mert kb fél évig elhanyagolta miattam a barátait. ezen nem is problémázok. Illetve, ő olyan ember, h 6 másikat találhatna rögtön helyettem bármikor. Ha nem szeretne, tudom,hogy nem lenne velem':) csak megszokta,hogy itt vagyok neki.
2012. jún. 28. 14:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... beszéld meg vele. A kapcsolatok 90%-a a kommunikáció hiánya miatt fut zátonyra.

Mondd meg neki kerekperec, hogy több figyelmet igényelsz, több kedvességet!

2012. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam már rávezetgetni.Mondtam is neki, de azt mondta,hogy nem kell azt állandóan mondogatni, hogy szeret, meg szép vagyok mert én is tudom.


Mint a székely vicc. "egyszer megmondtam,hogy szeretlek. majd ha változás lesz, szólok" :D


Miért fontos,hogy hány éves vagyok?Változtat valamit a problémámon ?:)

2012. jún. 28. 14:38
 8/12 okoska31 ***** válasza:

ezek szerint már elmúltál 20.:)


De tény és való, hogy a pasik nem szívesen mondják, hogy szeretlek. Maguktól meg pláne.

Ez genetika.

Az, hogy elvisz-e fagyizni bulizás helyett, nem is értem - egy fagyi - jó, nem olcsó tudom-, de ha nem 500 gombóc kell, akkor megvan max. 1000 forintból. Egy buliba a belépő több szokott lenni ennél.


A székely viccel egyetértek.:)


Akkor parázz majd, ha elkezdi mondogatni.

Téged nem kell meggyőznie róla, Te már tudod (meg nyilván mindent meg is engedtél már neki). Ha meg magának mondogatja, hogy szeret Téged, az már rossz.

Kicsit eltúloztam, de azért érted, ugye?

2012. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert teljesen mást tanácsolnék egy 16 évesnek mint egy 26 évesnek... de mind1 részemről ennyi! :)
2012. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Persze ,hogy értem! :D

Ez a vicc annyira jó,és annyira igaz :D

A városban a legfinomabb fagyi 111 ft-ba kerül.2 nél több gombóccal, ha fejbe vernének se tudnék megenni.Tehát max 500 ft-jába lennék fagyi téren.De ugye,ha pénz van, akkor abból inni is kell, meg bulizni is.


egyébként 17 évesek vagyunk mind ketten :)

2012. jún. 28. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!