Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1,5 éve élek együtt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seeed kérdése:

1,5 éve élek együtt a barátnőmmel. Nagyon szeretem, és ő is tudja ezt. De úgy érzi, hogy újra akarja kezdeni egy régi barátjával, akivel már 5ször szakított. Azt mondja, ő is szeret, szeret velem lenni. Hogy tudnám újra lángoltatni a szerelmet benne?

Figyelt kérdés

Tudja:

én lennék neki a legjobb

nem fogja soha szeretni jobban nálam

szeret engem nagyon, fontos vagyok neki.

-mégis külön akar menni.

Javaslatokat szeretnék, hogy melyikünknek, mit kellene csinálni, hogy működjön újra.



2012. máj. 31. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg lebeszélni róla mutasd meg neki mennyire szereted és hogy mindent megtennél érte ha nem jön be akkor sajnos marad az hogy csajnak ujra el kell követnie azt a hibát az exel amit azelött akko majd rájön hogy rosszul döntött és megy vissza hozzád én a helyedben keresnék egy olyan barátnöt aki tényleg szeret és nem nyul vissza az exhez amikor csak füttyent egyet..
2012. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem fogja soha szeretni jobban nálam"- akkor miért csinálja?...

szerintem csak játszik veled.. ha valakit teljes szivemből szeretek akkor meg se fordul a fejembe hogy esetleg visszamenjek az exemhez..erre csak ennyit tudok mondani..

2012. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megráznám a kezét és további sok sikert kívánnék neki az életben.
2012. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bukta az egész. Nem kellesz a csajnak- eddig is csak azért volt veled mert kényelmes volt így.
2012. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

én akkor léptem le a barátom mellől amikor volt jobb.

Az én olvasatomban, te még az exénél is rosszabb lehetsz.

2012. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tetro ***** válasza:
Az ex kell neki nem te. Ne haragudj de szerintem ezen nincs mit helyrehozni. Egy dolgot tehetsz, óvod magad, és minél gyorsabban és kulturáltabban elváltok egymástól. Vagy leéled pótlékként az életed...
2012. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát tudom, hogy le kellene lépnem. Egyébként azért próbálom helyre hozni, mert azt mondta, hogy le tudná velem élni az életét. Pontosabban így volt: Kettőnk közt úgy érzi, hogy a másik srácot, úgy szereti, hogy járna vele, de tudja, hogy az élet vele szar lenne, mert nem tudnak együtt semmit csinálni. Viszont velem meg nagyon szeret együtt lenni, és tudja, hogy tök jó életünk lenne, mert minden meg van hozzá, de most úgy érzi, hogy nem szeret annyira, hogy járjon velem tovább.

Egyébként elkövettük azt a hibát, hogy csak együtt voltunk 1,5 évig. nem igazán éltünk külön életet. ellaposodott a kapcsolat. Arra gondoltunk, hogy ha ezen változtatunk, akkor újra működhet. Ezzel egyet értett. Szerintetek el tudja felejteni az exet?

2012. máj. 31. 17:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az ex mint férfi vonzza. Te meg mint "férj"

Megoldás az lenne, ha az ex dughatná, te meg lennél a családja.

2012. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy nem veszed észre!:D

A csaj azért jött veled össze, hogy elfelejtse a másikat de nem ment. Még mindig őt szereti.

2012. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tetro ***** válasza:
Nem az ex a gond. Az exet mint férfit szereti. Szerelmes, vagy az volt belé. Téged pedig biztos pasinak tekint. De épp ettől leszel pótlék. A le tudnám veled élni az életem, azt jelenti, hogy tudom te soha nem vernél át, nem kellene neked más mert én is túl jó vagyok neked, és ez lenne a biztos langyos kis pocsolyám. De érzelmileg nem érzek irántad semmit, amit kellene, és nem erre vágyom. Ne légy naiv. Tudom nehéz meglátni, és elfogadni ha nem szeretnek úgy vagy igazán, de jobb előbb észrevenni, mint húsz év múlva.
2012. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!