Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hosszú ideje nincs barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszú ideje nincs barátnőm, miért gondolja a környezetem, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Párkapcsolati ügyekben jópárszor pofon vágott az élet és elegem lett a sok visszautasításból, így évek óta nem keresek párt, egyedülállóként is jól megvagyok. Viszont a hátam mögött meg megy a susmus, hogy biztos meleg vagyok és hasonlók.

Mit lehet tenni anélkül, hogy mindenkinek kiselőadást kelljen tartani miért nem akarok kapcsolatot?


35/F


2012. jún. 28. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
komolyan mondom: fizess magadnak egy ribit, dugd meg, titokban videózd le, és mutasd meg az észlényeknek...na ezek után tuti nem magyarázzák majd hogy meleg vagy
2012. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

A kérdésedre te magad megadtad a választ.

Nézd csak meg jobban...

Ha nem a múltban élnél, és tudnál felejteni, akkor esetleg pozitív képet tudnál magadnak gyártani, és jobb, erősebb lendülettel képes lennél új erővel egy lányt elcsábítani, és "ne adj isten" , még kapcsolati állapotba is kerülhetnél:)

2012. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 taylortimothymatthew ***** válasza:
75%
Kedves kérdező. Szia. Én 19/F és úgyszintén ez a problémám. Eddig egy kapcsolatom volt(2.5év) aminek mar jó ideje vége. S mivel én férfi létemre jobban megtudom nézni a romantikus filmeket meg a romantikus-dráma,dráma filmeket + country pop zenéket és 80-90-es évekbeli amerikai slágereket hallgatom ez csak egy lapáttal tesz rá.Nekem nem azért nincs barátnőm mert nem akarok vagy"meleg vagyok erről szó sincs" csak olyan körülmények közt élek jelenleg hogy egy lányt nem tudok randira vinni és hasonlok. Ezért a barátaimnak azt hazudom hogy a régi kapcsolatomon nem tudtam túltenni magam, holott ez már rég nem igaz esetenként azt hazudom, hogy nem kell most kapcsolat. Szó mi szó én nekem is valahol egy problémám ez s én is várom a válaszaitokat.
2012. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2-es!


Nem akarok pozitív képet magamról, meg társkeresni, évek óta nagyon jól megvagyok egyedül, ezen nem is szándékozom változtatni. Amit akarok az az, hogy ne b×zizzanak le a hátam mögött, mert nincs bnőm, engem ez zavar.

Miért kell "másként" kezelni aki jó ideje egyedülálló és ez neki tökéletesen megfelelő? Miért nem foglalkoznak a többiek a saját dolgukkal?

2012. jún. 28. 21:14
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Első válaszoló, ennél egyértelműbb jele nincs annak ha valaki meleg.

Mintha valakit megvádolnak azzal, hogy kleptomániás, erre videót készít arról, hogy egy utcán heverő pénztárcát körbejárva hozzá sem nyúl... majd rohan a többiekhez az orruk alá dugva a "bizonyítékot"... túl átlátszó, túl izzadtságszagú.

2012. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

35 évesen azért az embernek már lehetne annyi önérzete és függetlensége, hogy ne mások felszínes véleménye legyen a mérvadó bármiben is.


Még csak rossz szájízt se hagyjon -ha valaki van annyira sekélyes, hogy ebből ilyen pletykát csámcsogjon köréd, az már önmagában elárulja mennyire értékes akár az illető, akár a véleménye.

2012. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

(2-es vagyok)

Szociális, társas lény vagy , elhiszem,h tökéletesen jó neked egyedül, de azért nem felhőtlen a "boldogságod".

Biztos érezted azt,h vmi hiányzik az életedből, és nem a társadalmi normák megfelelési kényszerére gondolok,h kell neked vki, hanem mint társas lényre gondolok.

Ahogy múlnak az évek, egyre nagyobb lesz a teher, megéri?

2012. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert a táradalom fejletlen. Az egyedülállókat és az aszexuálisokat is megvetik és üldözik. Mert a társadalom tagjainak jó része dilettánsan konzervatív: álszent keresztény, jobboldali, a demográfiai válságot mielőbb megoldó életmódot akar rákényszeríteni mindenkire.
2012. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Azt pofàznak amit akarnak amíg nem tôlük kapom a fizetèst...
2012. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Akinek soha nem volt párkapcsolati problémája, az akkor sem értené meg, ha órákig magyaráznál neki. Szard le a véleményüket.
2012. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!