Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztosak vagytok abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztosak vagytok abban, hogy párotok szeret Titeket, még ha azt nem is tudja/akarja/szokta kimutatni?

Figyelt kérdés
Miből tudjátok?Vagy nem vagytok biztosak,de a lúrkó miatt mégis vele vagytok?

2012. jún. 29. 08:02
 1/6 anonim válasza:
Én most épp ilyen dilemmában vagyok. Nincs komolyabb gond, nem veszekszünk, nincs ilyesmi, de már nem az mint régen. Valahogy ellaposodtunk. Vagyunk és kész. Persze ha megkérdezem, szeretsz e még, támadásnak veszi. :(
2012. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan még nincs gyerek, de pont ez a probléma áll fenn nálunk mostanság. 3 éve vagyunk együtt és már nem érzem, hogy ugyanúgy mutatná meg a párom, hogy mennyire szeret, mint előtte. Mi egy hete beszélgetünk erről és már most látom a változást, igaz még csak minimálisan, apró dolgokban. Én biztos vagyok benne, hogy ennek ellenére szeret engem, csak a szürke hétköznapokban valahogy elfelejtette ezt kimutatni. Nem tudom a párod mennyire beszélgetős, lelkizős típus, de szerintem mindenképpen beszélnetek kellene erről. A férfiak néha elég mamlaszok tudnak lenni, mert ha nem mondod el nekik ezeket a dolgokat, akkor az életben nem jönnek rá, hogy téged ez zavar és azt hiszik, hogy mindent jól csinálnak.:) Az én meglátásom szerint egy jó kapcsolat alapja a kommunikáció és mindig időt kell szakítani egy kis beszélgetésre. Ha elmondod, hogy téged mi bánt, vagy mit hiányolsz a kapcsolatotokból, akkor ő is mondja el, hogy őt mi zavarja és így tudtok változtatni, amin lehet. Az is előfordulhat, hogy vannak olyan dolgok, amik őt zavarják, de te nem tudsz róla. Beszélgessetek!:)
2012. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Van egy 2 éves lányunk és nagyon sok-sok éve vagyunk együtt.

A lányunk születése előtt sem sem volt egy lelkizős,ölelgetős,beszélgetős,puszilgatós típus.De ami azóta van az egy kész katasztrófa.Beszélni nem lehet vele,mert személyes sértésnek veszi.Valószínű hall belőle valamit,mert akkor 1!!! hétig látom,hogy próbálkozik,de aztán abbamarad.Úgy élünk egymás mellett ,mint 2 testvér.Nem igényli a szexet,soha nem bókol vagy ölel meg.Sokat melózik,de régen is sokat melózott!Sőt azt kell mondjam,hogy az utóbbi időben még sokszor nagyon csúnyán is tesz nekem.Pedig mindig figyelek magamra,csinosan öltözöm,rend van,tisztaság,ennivaló...

Nagyon el vagyok keseredve,mert nagyon elhidegültünk és már nem érzem azt,hogy én tenni akarok érte,hogy jobb legyen,mert feleslegesen strapálom magam :(

De nagyon szeretnék boldog lenni!!!Viszont a gyereket meg nem akarom elszakítani az apjától!

2012. jún. 29. 08:21
 4/6 anonim válasza:

Nálunk minden oké, igen, szeret/jük egymást.


De gondolom nem az ilyen válaszokra vagy kíváncsi.:)

CSak azokéra, ahol gond van.:(


Pedig nálunk épp nincs rend, teli van a szoba játékkal, tegnap este nem pakoltam el, mást csináltunk.:)

2012. jún. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Így már megint más a helyzet! Ahogy mondtam még nincs gyerekem, de el tudom képzelni, hogy mennyire nehéz lehet olyankor lépni, mikor a kicsi érdekeit is figyelembe kell venni. Én úgy gondolom, hogy ha nem lehet vele beszélni, akkor nem sok esély van a javításra. Lehet ezt neki is el kellene mondani, hogy ha nem hajlandó beszélgetni, akkor nem tudjátok megoldani a problémákat. Jajj te szegény, most még az én szívem is összeszorult!:( Én csak a saját szüleimből tudok kiindulni. Ők nagyon rossz házasságban éltek amióta az eszemet tudom, nem is emlékszem olyanra, mikor szerették egymást. Kiskoromban még nem volt vészes a helyzet, mert ahogy ti is, ők is el voltak egymás mellett, de ahogy nőttem egyre rosszabb lett. 12 éves koromra egyre durvább veszekedések voltak, aminek következtében sosem akartam hazamenni a suliból. Az osztályfőnököm csak nyavalyásnak hívott, mert folyton volt valami bajom, amit igazából csak kitaláltam, hogy még maradhassak a suliban. Anyukám teljesen depressziós lett, öngyilkosságot is megkísérelt, miközben apánkat alig láttuk. Kívülre persze apánk azt mutatta, hogy minden rendben van és így senki sem értette anyát, hogy miért panaszkodik, miközben mindenünk megvan. Mint utólag kiderült apánk eljárt csajozni, gyakran örömlányokhoz is, amitől anyának még gyakran nemi betegségei is lettek. Aztán mikor a húgom 13 én 17 évesek voltunk anya összeszedte minden bátorságát és kimondta, hogy el akar válni. Ezért én nagyon tiszteltem, mert egyébként rettegtünk apánktól, mert bár egy-két pofont leszámítva (amitől mellesleg bepisiltem, mikor kaptam) sosem bántott minket, csak rettenetes lelki terrorban éltünk. A válás maga volt a pokol, remegve ültünk esténként a szobámban hárman és előfordult, hogy annyira sírtunk és remegtünk tesómmal, hogy anya már adott nekünk egy-egy fél szem nyugtatót, hogy tudjunk aludni. Nem mertük anyát egyedül hagyni, mert féltük, hogy apa megveri. Nem is emlékszem, hogy hogy kerültünk nagyimhoz, de még utána is folytatódott a lelki terror. Apa smsekben üzent anyának, hogy várni fogja a munkahelyénél és megveri/megvereti. Akkor javult a helyzet, amikor nagy rettegve megint elkezdtünk találkozni apával, aztán pedig lett egy barátnője, aki mellett most ideiglenesen lenyugodott, de tartunk tőle, hogy meddig tart ez az állapot.


Anya teljesen tönkrement a válásba, rettenetesen lefogyott és 1 év alatt 5 évet öregedett. Csak úgy tudta átvészelni, hogy talált egy társat magának, aki mindig mellette áll és támogatja (vele együtt minket is, pedig neki is 2 gyereke van) és mint utólag kiderült, aki már megvolt 3-4 évvel a válás előtt.:) Én nagyon hálás vagyok neki, mert ha ő nem lett volna, akkor ki tudja mi lett volna anyával, pedig az egyik legjobb ember, akit ismerek! Azóta, ha szóba kerül a dolog mindig ugyanoda lyukadunk ki, hogy csak azt sajnáljuk mindannyian, hogy anya nem vált el hamarabb.:(


Ezt csak azért írtam le, hogy a gyerek szemszögéből is lásd egy rossz házasság következményeit. Nem feltétlenül fog idáig fajulni a dolog köztetek, de nem tudhatod mit hoz a jövő. Én ezekből kiindulva mindig azt mondom, hogy egy gyerek nem lehet ürügy arra, hogy 2 ember együtt maradjon, mert lehet sokkal rosszabbat tesznek ezzel a gyereknek, mintha elválnának. Bár még kicsi gyerekről van szó, de amennyire lehet mindenbe bele kell vonni, ha válásra kerül a sor és mindent elmagyarázni, hogy mi miért történik és akkor talán nem fogja annyira megviselni. Az apjától pedig nem kell elszakítani azért, mert ti már nem vagytok együtt! Ha az apja szereti, akkor még jobb is lehet a kapcsolatuk. Mi a válás után sokkal több időt töltöttünk apánkkal, mint előtte...


Bocsi, hogy hosszú lett, csak ezt mindenképpen le akartam írni, hátha le tudsz szűrni belőle valamit!:) Sok sikert!

2012. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én szüleimmel ugyanez volt a helyzet, és ma is azt mondom ,a legjobb döntés volt, hogy elváltak. Szerintem mindenáron nem kell együtt maradni, ha boldogtalanok vagytok egymással, meg ahogy írod néha már csúnyán beszél veled. Ez később elmérgesedhet. Szerintem vagy próbáljatok meg harcolni hátha sikerül még rendbe tenni a dolgokat. Velünk is volt ilyen időszak, már úgy gondoltuk menthetetlen, de aztán mégis inkább megpróbáltuk újra kezdeni, és most jobb, mint valaha, nagyon szerelmesek lettünk újra egymásba. :) Viszont ha végképp nem megy, akkor nem kell erőltetni, mindenkinek joga van a boldogsághoz, a gyereknek sem jó, ha azt látja, érzi, hogy a szülei feszültek, szomorúak, rosszkedvűek. Ettől még nem lesz elszakítva az édesapjától, én is akkor mehettem apához amikor csak akartam, rengeteg programot szerveztünk kettesben, miután különmentek.
2012. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!