Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a párom a terhességem alatt nem akar velem szexelni?

Figyelt kérdés

6hetes kismama vagyok,és miota kiderült a terhességem,a párom nem akar közösülni. Fél hogy kárt tesz bennem és a

babánkban. Kézzel és szájjal csináljuk,de nekem ez furcsa.

Örülnöm kéne hogy ilyen? Ti mit gondoltok?


2009. júl. 8. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kéne örülnöd. nyomtas ki neki 1-2cikket a terhes szex jotékony hatásairól. annyi ahogy nő a hasad kicsit nehezebb a mozgás, és szülöknek a lehetőségek a szexre. de amit a párod gondol az hülyeség.
2009. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

dehogy tesz kárt!!!


nálunk annó a gyermek születése elött pár órával mondták, hogy dugjunk, mert az elindítja a szülési foylamatot ... az már más kérdés, hogy akkor egyikünknek sem volt kedve :)

2009. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos, látszik hogy nagyon szeret, és félt téged is meg a leendő gyermeketeket is. Tehát ebből a szempontból örülhetsz.

De ülj le vele megbeszélni hogy ha nem vadul, semmi kárt nem tehet ez 100%, biztos megérti.

2009. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj,hogy félti,de azért ha az orvos nem mondja hogy nem szabad,akkor gyözd meg róla hogy nyugodtan lehet,DE csak finoman! Én örülnék,ha az én párom is igy gondolná,mert nekem már nincs kedvem! =)
2009. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nők többsége nem véletlenül kívánja ilyenkor is (vagy még jobban) a szexet. Mehet nyugodtan, ha az orvos is így mondja. Csak a hasadra ne feküdjön senki.
2009. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!