Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Szeret, mindennél jobban, de közben "kiakarja élni a fiatalságát"?

Figyelt kérdés
Nem akarunk szakítani, de azt mondta,hogy ez az érzés nyomasztja. Hogy elmegy egy buliba, és nem tehet azt amit akar. De közben barátok lennénk, és újra is bírnánk akár kezdeni.
2012. jún. 29. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a szabadságát szeretné mindennél jobban, nem pedig téged. Különben nem azt választaná. Elmondom a jelentését kb: ki akar próbálni ezt azt ezzel-azzal, aztán ha egy időre megunja, akkor te legalább ott leszel neki kéznél. Hagyd hadd menjen ha menni akar! De ne várj rá! Tartson mást a talonban.
2012. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ez azért más helyzet, mert a haverjai ugye mind szinglik.Most őszintén beszéltünk, és mondta,hogy ha őt ölelgeti egy lány nem azért nem folytatja a dolgot, mert velem jár és nem szabad, hanem azért, mert szeret engem.

Tudom,hogy nem tart engem talonba. Csak kicsit irigyli,hogy a többieknek lehet.

2012. jún. 29. 19:31
 3/13 A kérdező kommentje:
ha a szabadságát szeretné, kidobna
2012. jún. 29. 19:31
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez kicsit gonoszul hangzott, pedig az elsőnek igaza volt.

Szeretne büntetlenül jobbra-balra kefélni, de ha majd rájön, hogy annyira az nem is könnyű és már nem is nagyon kíváncsi hirtelenjében több puncira, akkor te újra kéznél leszel, mintha mi sem történt volna.

Vagy akár ez sem, mert rájön, hogy téged annyira nagyon mégsem szeret.

Szóval ha elengeded, akkor végleg engedted el. Ha veled akar maradni, akkor pedig mondjon le erről. Kapcsolat. Áldozatokkal jár. Vagy ez vagy az.

21L

2012. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igaza van az elso kettonek, hagyd elmenni, mást nem tehetsz.
2012. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ő benne van abba is,hogy együtt maradjunk. de ez az érzés gyötörni fogja... tudom.
2012. jún. 29. 19:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Aranyosak vagytok:) Azért annyira nem nagy legény, mert rád terheli ezt a döntést és a felelősségét is. Nincs így vesztenivalója a srácnak. Jól csinálja. Nem értem, hogy miért mondja ezt el neked. Mit vár?
2012. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én szedtem ki belőle :)
2012. jún. 29. 19:54
 9/13 anonim ***** válasza:
dobd ki szerintem..mekkora egy szemét...fuj..
2012. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj.


Ha nem teszed, akkor két lehetőség van:

Ad 1. Elengeded, és úgy érzed, hogy akkor ugyanolyan a kapcsolat, csak közben ő másokkal van, de akármikor visszajöhet hozzád. Szenvedni fogsz nem kicsit. Aztán visszafogadod, de nem fog működni a kapcsolat, mert a külön töltött idő annyira megmérgezett: nem fogod tudni neki megbocsátani, hogy ennyi szenvedést okozott.


Ad 2. Vele maradsz, és tudod, hogy szenved, mert élni akar még, kefélni fűvel fával, és folyton mardos a tudat, hogy akármikor megcsalhat, mert tkp. erre vágyik. Vagy ami még rosszabb, az a tudat bánt, hogy te okozol neki fájdalmat, holott éppen fordítva van.


Nincs férfi-stratégia, amit jobban utálok ennél: őszinteségnek állítja be a saját mérhetetlen szemétségét. Undorító. De szokj hozzá, tanuld meg kezelni, mert a pasik gyakran csinálják.


24/N

2012. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!