Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy? Szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy? Szeretem a barátomat mindennél jobban, de mégis van olyan érzésem hogy lefeküdnék pár haverjával.

Figyelt kérdés
Szoktam állmodozni hogy jó lenne egy pár haverjával csak egyet szexelni és ennyi, de utána nagyon megbánom a gondolatot. Pedig nagyon szeretem a páromat. Miért van ez?:
2012. ápr. 16. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert valójában egy büdös k u r v a vagy... ha tényleg szeretnéd a barátodat, még csak hasonló sem fordulna meg a fejedben.
2012. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Nőből vagy.

2. Egészséges vagy.

3. Szerelmes vagy, és nem vak.


Mindenkinek vannak ilyen gondolatai. A kémia működik, nem szűntél meg nőnek lenni, "csak" szerelmes vagy.

A titok nyitja, hogy lejöttünk a fáról, és a fejünk irányít, nem az altestünk, meg a hormonok. Mármint a többséget...


Ha ez vigasztal: attól, hogy a barátod szerelmes, még ő is találhat másokat szexuálisan vonzónak. :)


Ezzel nincs semmi baj.

Baj azzal van, ha valaki megállt a törzsfejlődés azon szakaszában, ahol a fizikai gerjedelem irányítja az életet, és nem az agy.

2012. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi férfiak is megnézünk 1-1 szép lányt ebben nincsen semmi de azért szexről gondolkodni úgy h kapcsolatban v áz úgy már gáz.
2012. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!