Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ilyen barátokról?

Figyelt kérdés

(Lehet rossz kategória, bocsi!)

A barátnőmnek nyolcadik osztály közepe fele lett egy pasija, ugyanabból az általánosból. Mielőtt járni kezdtek volna, kérdezte tőlem, hogy mit gondolok arról a srácról. Én valami olyasmit mondtam neki, hogy szerintem nem egy olyannal kellene járnia, aki még 17 évesen általánosba jár.

Rá kb. 2 hónappal összejöttek. Nem néztem jó szemmel, mert már az első hónapban is hanyagolt. Mivel többször is szakítottak, én vigasztaltam meg,stb...

Minden szünetben együtt voltak, csókolgatták, taperolgatták egymást. A tanárok is szóltak nekik, de nem foglalkoztak vele, hogy ott 8 évesek is vannak.


Egyik szünetben pedig odajött hozzám a pasija és szó szerint ezt vágta a fejemhez: "Mi a f*szért kell keverni? Ha annyira beszélgetni akarsz vele, akkor órán beszéljetek!" Utána megkérdeztem a barátnőmet, hogy tudja-e, hogy mit mondott nekem a barátja, akkor meg elkezdett mosolyogni.

Neki egész évben csak Facebook-on voltam jó, szinte csak ott beszéltünk. Most pedig a kapcsolatot sem tartjuk.

Ti mit gondoltok az ilyen 'barátokról'? Nem szemétség, amiket csinált velem? Eldobott 7,5 év barátságot!


U.I: a pasija egy idegbeteg barom,ahogy látom rajta. Mindig féltékeny. Meg a tanároknak is mindig visszaszólt, mert gondolom, szerinte az menő, ha még 17 évesen általánosba jár valaki.

De megfogadtam: ha szakítani fognak, én nem fogom vigasztalni, lehet szemétség, de ez van.


2012. jún. 29. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha neki többet ér egy ilyen pasi, mint a barátság, akkor megérdemli, hogy ne foglalkozz vele.
2012. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1, A barátnőd egy kis hülye liba aki a körülötte lévő legnagyobb tahóra vágyik.

2, Ne kezdjetek ki cigányokkal mert qrvaszar vége lesz!

2012. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

utolsónak: nem az, csak egy idióta!

2012. jún. 29. 21:12
 4/4 anonim válasza:

Az én barátnőmmel is történt már ilyen, csak a fiú 16 éves volt, 7. osztályos a barátnőm meg 6. osztályos, 11-12 éves.

Aztán amikor összejöttek, elkezdett a barátnőm energiaitalozni, meg valószínűleg havi rendszerességgel cigizett. 3-4 hónapig jártak, aközben nem voltunk jóban, mert féltettem egy kicsit (lány vagyok), de miután szakítottak újra barátok lettünk és szerintem ez így volt a legjobb. Neked is azt javaslom, hogy amig járnak, ne foglalkozz vele. :)

2012. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!