Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az igaz barátokról?

Mit gondoltok az igaz barátokról?

Figyelt kérdés

Ha leesel például a székről egy barát megvigasztal..

De egy igaz barát azt mondja : TE SZERENCSÉTLEN.! :D

Szerintem igaz. :D


2011. okt. 1. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Miért mondaná egy igaz barát egy balesetre hogy "te szerencsétlen"?? Nem attól lesz valaki igaz barát,mert másokkal szemben ő simán lehülyéz,vagy pancsernak néz.

Nem erről szól az igaz barátság

2011. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Attol tartok, neked meg nem volt semmilyen baratod. Se igazi, se semmilyen.

Neked eddigi eleted soran csak haverjaid voltak, ezert nem tudod, mit jelent a "barat" szo.

2011. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

egy jóbarát nevet, de sajnálja hogy ezt teszi..

te meg szerezz barátokat!

2011. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első kommentáló: Sajnálom, hogy nekem kell közölnöm veled, de neked csak álbarátaid vannak. Vagy azok sem. Valamint elég kicsi lehet a fájdalom küszöböd, hogy ha a leesés a székről neked már baleset. Elmondanám, hogy ennek az a lényege, hogy egy álbarát tenné neked a szépet, hogy szegény meg ilyenek egy apró hülyeség miatt is, de ha komoly lenne a dolog már ott hagyna a szarban. Bocsi, hogy nekem kellett közölnöm :(
2011. okt. 1. 23:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Második kommentáló: Forever alone! Ez jött le rólad. Fogalmad sincs ki vagyok, szóval kérlek tegyél egy szívességet és KUSS!
2011. okt. 1. 23:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Harmadik kommentáló: Mit kapsz? Hülye vagy?
2011. okt. 1. 23:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Ennyit szerettem volna mondani, és mielőtt jönnétek a szöveggel, hogy megítéllek titeket a komment alapján... gondolkozzatok el ti mit tettetek. Plusz a második kommentálónak még annyit, hogy az attól és nem attol ;)
2011. okt. 1. 23:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok..Te nagyokos..Mennyi idős vagy??hmmm? mit tudsz te az igaz barátságról?

Én 41 éves vagyok.2 igaz barátom van(a sok ismerős,azok csak ismerősök,nem igaz barátok) Az egyik igaz barátom óvodáskorom óta ismerem,egy csoportban jártunk.A másikat az általános iskola első osztályában ismertem meg.

Tudod ki az igaz barát? Nem az aki szerencsétlennek nevez mert leesel a székről.(a "baleset" szót csak azért írtam le,mert nem akartam hosszabban irkálni)

Az igaz barát az aki mindig ott van amikor szükséged van rá,még akkor is amikor elsodor az élet egy időre egymástól.

Az igaz barát az,aki amikor megtudta,hogy meghalt a fiam eljött és velem együtt sírt,aki azt mondta,hogy az életét adná hogy a fiam élhessen.A másik tudod mit tett? Amikor terhes lettem a lányommal,és vérre volt szükségem,ő eljött,és mosolyogva tűrte,hogy vért vegyenek tőle.Aki rettegett mindig az injekciós tűtől,aki ha vért látott rögtön elájult.Ez a lány meg sápadtan,nevetgélt,hogy mi vagyunk az új vértestvérek..

Szóval kisaranyom,nekem ne magyarázz az igaz barátságról,mert neked nagyon fogalmad sincs.Majd ha elmondhatod,hogy 20-30 éves barátság fűz valakihez,na akkor oktass ki.

2011. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Te mit kapsz? Vered a nyálad itt a hozzászólásokra. Sajnálom, ha még mindig nem érted mi a valódi lényege ennek a két mondatnak. -.-"
2011. okt. 2. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!