Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elkérezett kávézni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elkérezett kávézni egy hölgy ismerősével, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Párom minap szólt,hogy kimenne egy kávéra egyik régi hölgy ismerősével, majd egy másik alkalommal egy olyan nővel,akit valójában alig -alig ismer, de szeretné megismerni,hogy milyen ember.

Az elsővel semmi gondom, nem zavar, ismerem a nőt én is, viszont a második nekem azért furának tűnik,mert tudom,hogy régen nem igazán szimpatizálta azt a lányt.Most meg hirtelen meg szeretné ismerni.DE kihangsúlyozta,hogy nehogy félreértsem,vagy rosszra gondoljak, mert nem úgy hívná meg,mint egy férfi egy nőt,hanem mint ember az embert.

Egyszeűen nem tudom hová tenni ezt, persze,korrekt volt,hogy megbeszélte velem, de akkoris zavaró.

Túlreagálom???



2012. jún. 30. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
ha az én pasim akarna elmenni kávézni mindennap másik csajjal engem is fusztrálna a dolog persze jó hogy szol stb de attól még rossz érzés. Én azért megkérdezném miért is akarja annyira megismerni vagy mi változott hirtelen hogy most már szimpatizál vele. Mond el neki hogy ez számodra kicsit furcsa.
2012. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire szereti a párod a kávét? Miért nem veled kávézik?

Megértem a gondod, de ha állandóan idegen emberekkel, nőkkel kávézik, akkor előbb-utóbb abból "bekávézás" lesz!

2012. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem minden napos kávéról van szó, az elobbi nő gyerekkori ismerőse, iskolatársa, vele gy idős(40 éves), az utóbbit,akit furcsállok, valójában annak a szülein keresztül ismeri, a lánnyal úgylehet életében 2-3 mondatot ha váltott élőben, neten talán többet.

Mondtam neki,hogy menjen,természetesen nem tilthatom meg, de furcsállom.Erre a válasza az volt,hogy ő liberálisabb gondolkodású,szeret ismerkedni emberekkel,nem kell rosszra gondolnom....

Hm.

2012. jún. 30. 09:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ember néha beszédbe elegyedik a másik nemmel is, ha úgy hozza a sors, pl. boltban, orvosi rendelőben, benzinkúton, ez még nem ismerkedés, bár lehet az is, ha bővebben beszélget az ember, ha pl. sokáig várakozik valahol.

De ezt idegennel csak azért teszi az ember, hogy elüsse az időt, ha ismerős, akkor már valós az érdeklődés, de nem jelenti azt, hogy mint férfi a nő iránt érdeklődik.

Amit a párod tesz, azért az szerintem nem teljesen fair, még ha ezt előre el is mondja, ha csak nem pl. pszichológusnak készül. Engem biztosan zavarna, ha a férjem elhívná bármelyik nő ismerősét (rokont kivéve)kávézgatni.

2012. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a te társaságodban is beszélgethetne a nővel, vagy zavarnád?
2012. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
ha magas a vérnyomása akkor igen,aggódhatsz,mert a kávé nem tesz jót neki!
2012. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezen aggódni kellene. Az én párom is ismerkedős. Vonaton rengetegszer elegyedett már szóba lányokkal, de nem azért mert akart vmit, hanem mert egyszerűen unatkozik és szeret másokat megismerni. Nincs ebben semmi.

Ha meg tényleg akar vmit, akkor úgysem tudod megakadályozni azzal, hogy nem engeded el. Ha vki félre akar lépni, akkor nem ez fogja visszatartani. Nem tudsz senkit magadhoz láncolni, vagy burokba zárni....

2012. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért az fura, hogy mint "ember az emberrel" beszélget, de miért pont nőkkel? Pl. egy barátnőd v. ismerősöd férjével miért nem tud ismerkedni, ha van olyan, így szerezhetne új barátot. Az megint más szitu lenne, ha egy társaságban ahol mindketten jelen vagytok, elbeszélgetne valakivel, de így?
2012. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne hülyeség, ha ismernéd annyira a párodat, hogy nem itt tartasz közvéleménykutatást, hogy miért teszi, amit tesz. No de szerencséd van, mert a sok válaszoló legalább mind ismerni véli a párodat, így aztán megtudhatod a tutit................
2012. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!