Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nektek meddig lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek meddig lenne türelmetek egy olyan pasihoz, akinek konkrétan rengeteg teendője van otthon, edzésre jár heti 3x, és így eléggé kevés ideje jut rátok, de szeret és ti is őt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármeddig.
2012. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha neki ilyen a személyisége, hogy pörög, akkor Neked ezt el kell tudnod fogadni. Így teljes az élete. És Veled. Ha szeretitek egymást az együtt töltött pillanatoknak kell örülni!
2012. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokáig.Ha tudsz azért vele foglalkozni akkor ezzel nem lesz semmi gond. :)
2012. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben tud időt szakítani rám is heti 2-4x, akkor nem lenne gond. Az nem zavar, ha időszakosan elfoglaltabb, csak az, ha rám soha nincs ideje, csak minden másra.
2012. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem sokáig.

Annak értelme nincs, ha alig látom, mert kevés ideje van rám.

2012. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem értem, mi a probléma, mindenkinek van elfoglaltsága jó esetben, nem csak neked. Külön pont, hogy jár edzeni és nem henyélős típus, csak becsülni lehet. Lenne hozzá türelmem, ha heti 3* találkoznánk, esetleg még hétvégén is. Nekem is kell a magánidő, nem kell mindig egymáson lógni.
2012. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én barátom ilyen sokat kell otthon segítenie és kb heti 5ször edzésre jár.. most is edzőtáborban van.. de én szeretem és elfogadom :)
2012. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha a barátom sportolna, az olyan szexi, persze értem, hogy neked nem evvel van problémád, de szerintem KEEP CALM and love him! :-)
2012. aug. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!