Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban mit gondolsz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mit gondolsz, ha a barátnőd előtted szellent?

Figyelt kérdés
A férfiak nagy többsége tizenéves koruk után bátran pukkantanak és természetesnek veszik a társ melletti eregetést. De mi van akkor ha a nő engedi el a galambot?

2012. júl. 1. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor megkönnyebbül! :D Ha kell neki, akkor kell neki. Nincs ebben semmi rossz! :)
2012. júl. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dxeno ***** válasza:
100%
Semmi. Mi lenne? Legfeljebb szellőztetünk. De köztudott tény,hogy a nők nem finganak. Egyébként meg tényleg semmi.
2012. júl. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hole Hunter ***** válasza:
Otthon teljesen természetes.
2012. júl. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sambora11 ***** válasza:
100%
Nem tudom, az én csajom még nem fingott előttem, és én sem előtte. Ja, de! Egyszer véletlenül, de vagy nem vette észre, vagy csak úgy csinált :D
2012. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem szeretek nyilvánosan fingani, de ha bnőm elfinganá magát, hát üsse kavics, emberi dolog, különösebben nem zavar.
2012. júl. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi nem csinálunk belőle problémát.

Ha kell, hát kell.

2012. júl. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit.
2012. júl. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak felszínes, hülyén nevelt emberek csinálnak ilyenből problémát, ne foglalkozz velük. Sokaknak tényleg a magazinokból meg TV-s közvetítésekből vett kép testesíti meg a nő fogalmát, aki sosem fáradt, sosem nyűgös, és még lebetegedni is teljes sminkben, estélyiben szokott.


Ugyanúgy ember mindenki, azonos biológiai funkciókkal.

Kellemetlennek kellemetlen dolog, de ez nem igazán nemi tipizálás kérdése.

2012. júl. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bár nő vagyok, a barátomat abszolút nem zavarja. Kb. 2 hónap után megbeszéltem vele, hogy ez így nem mehet tovább, mert folyton együtt vagyunk, és mindig megfájdul a hasam meg szerintem az övé is, szóval innentől inkább hagyjuk az udvariaskodást, úgyis láttuk már mindenhogy egymást. Úgyhogy azóta sosem tartogatjuk.

Inkább röhögni szoktunk rajta. : D

2012. júl. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!