Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak lányok/nők párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányok/nők párkapcsolatban! Csaltad már meg a háta mögött a jelenlegi párod? Végül lebuktál? És mit gondolsz ezekről?

Figyelt kérdés
kor/L
2011. nov. 30. 22:50
1 2
 1/14 /Anita_'94/ ***** válasza:
73%
Nem. Nem is áll szándékomban és okom sincs rá. Konkrétan nem gondolok a dologról semmit, ha valaki megcsalja a másikat, valószínüleg oka van rá. Vagy egy gyökér...
2011. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Én sem csaltam meg. Nem is tervezem. Nem tartom megoldásnak a megcsalást.
2011. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Dia90' ***** válasza:
Nem. Nálam a kapcsolat egyik alapja a bizalom, ami megcsalás után szerintem teljesen megszűnhet a másik fél részéről. A hűség alap dolog, ha én ezt "elvárom" a páromtól, akkor az a minimum, hogy én is hűséges legyek. Ha van szerelem, szeretet, akkor úgy gondolom, meg lehet beszélni a problémákat.
2011. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem csaltam meg és nem is áll szándékomban. Problémát nem lehet ezzel orvosolni, ráadásul ez a partner nagyon durva megalázása. Gerinctelen, aki megteszi.
2011. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Szia! Hát én már csaltam meg. Sajnos minden férfi egyforma úgy gondolom ilyen téren, és előbb vagy utóbb, de félre fognak lépni. Egyszerűen kell egy joker lap, ami megvéd a fájdalomtól, kifejezetten nincs igényem az ilyesmire, de ez van. Nekem ez a véleményem.
2011. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ma 11:49 Értem. A jelenlegi párod már a te tudomásod szerint megcsalt már?
2011. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tudom h talán hülyén hangzik mert még fiatal vagyok de nem. A lányok nagyja hüséges tìpus és nagyon nem szeretem a kavarós, hülye pasikat. Nem én csaltam meg a barátomat hanem ö enegem. Ilyet annyira ne várj a lányoktól.

14/L

És mért kérdezed?

2011. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A mai divatos gyors szakítássokkal valószínű csökken a megcsalások száma, de ez nem biztos. - például ezért.

Az én korosztályomban, ahol már gyerek is vannak, ez egész máshogy megy. A nemzetközi statisztikák szerint (is), a gyerek harmadát is mással hozzák össze a nők, mint aki az apuci hiszi magát. - ezért is kérdezem.

Bár hallottam sokat, hogy jellemzően ti is (fiatalok) inkább csak biztosra és kipróbáltra váltatok. :S

2011. dec. 2. 05:25
 9/14 anonim ***** válasza:
inkább csak biztosra és kipróbáltra váltatok/szakítatók.*
2011. dec. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem ez az egész megcsalásosdi azon alapszik hogy szereted-e a párodat vagy nem. A jelenlegi párommal 4éve járunk, és szeretem, sosem csaltam meg, és nem is akarom, nem is tudnám, egyszerűen nem kell más. Viszont volt egy barátom, akibe nem voltam szerelmes, és megcsaltam. Végül bevallottam neki. Szerintem a legjobb ha nem "lebuksz", hanem ha tőled tudja meg.
2011. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!