Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi van!? Valaki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van!? Valaki ha tud segíthetne!

Figyelt kérdés

Van 1 lány, ahogy az lenni szokott.

Akkor ismertem meg mikor, még az előző barátnőmmel voltam együtt ( aki mellesleg még mindíg akar tőlem valamit, de csak szexuális értelemben . )

Azóta jóban nagyon jóban voltunk, együtt jártunk sportolni, eljártunk ide oda, kísérgettük egymást . ( 2 kilóméterre lakunk egymástól )Közben szétmentem barátnőmmel már vagy fél éve ! És... Időközben beleszerettem... De nagyon, volt, hogy az döntötte el, a kedvemet 1 napon, hogy tátam- e aznap ! ( akkor könnyű volt, ugyanis évfolyamtársak vagyunk ) Vagy 1 hónapja szerelmet vallottam neki.Azt mondta Ő is érez valamit. Ezek után nem nagyon találkoztunk, nem nagyon beszéltünk. ( nem is ír vissza, csak ritkán ) de úgy 1 hete, áthívott segíteni, pakolni + beszélni. Volt 1 olyan rész, mikor csak ültünk egymás mellet az ágyon... Néma csend ! ( vagy 5-10 percig ) nem tudom mit kelett volna tennem, talán át kelett volna ölelnem, és megcsókolnom, nem tudom...

azóta megint csak nem beszéltünk, nem írt vissza. Megírtam neki, hogy csak legalább még 1-szer had beszéljünk, mindent elmondtam volna neki ! Azt is megírtam ha nem akar beszélni, legalább azt írja meg. semmi válasz, pedig az üzenetet megkapta ! ( csak úgy poénból nem sétál plusszba 2 kilómétert az ember, nincs olyan hogy nem alszokmiattad napokik, és nem érez semmit ! lehet csak én látom rosszul ? )


Ilyenkor szerintetek mit érez ? Jelentek számára valamit ?

Valaki ha tud segítsen...


2012. júl. 1. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mi lehet, de ha egy lány szerelmes azt nem tudod levakarni és tuti h visszaír. nem lehet hogy nem tud írni vmi miatt?
2012. júl. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2012. júl. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

felejtsd el vagy menj oda hozzá.

ha te annyira ismered és szerelmes vagy- és még így sem tudod mire gondol, mit érez- akkor mi honnan tudnánk?

2012. júl. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második: xD

Kérdésedre válaszolva:Amikor az ágyon ültetek lehet h át kellett volna karolnod v megcsókolnod de ez már mind1.

Erőltesd(csak normálisan ;D ) a találkozást és valld be neki hogy mit érzel.

3 eshetőség van:

1.Ő is ugyanígy érez és összejöttök

2.Csak barátként szeret,így vagy meglesz a kis kapcsolatotok de lehet hogy egyszerűen "eltűnik".

3.Kihátrál a kérdés elöl mert nem tudja hogy hogy érez.

A leírásod alapján nem biztos az érzéseiben.

Sok sikert! :D

2012. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget...
2012. júl. 5. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!