Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ilyenkor tenni? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? Van értelme a további életnek?

Figyelt kérdés

A volt barátom 2 éve szakított velem. Rettentően szerettem,és sajnos még most is. Nagyszerű ember,és vele érzem,mi az a teljesség. Már nincs velem,de naponta kénytelen vagyok elképzelni,mert inspirál engem..Nem tudom megfogalmazni mire,s hogy miért,de nekem ő nagyon kell. Azóta senkihez nem tudok úgy viszonyulni,és nem hiszem,hogy bárkibe is leszek még szerelmes,s hogy valaki szerelmes lesz belém. Nem tetszem másoknak,de neki nagyon tetszettem.

Ha örökre egyedül maradok,mit tegyek?


2012. jún. 26. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Miböl gondolod, hogy nem tetszel másoknak? Miért szakitott veled, ha nagyon tetszettél neki? Mennyi idös vagy? Ha nem zavarsz el magadtol mindenkit, akkor nem maradsz egyedül. Ha neki nem kellesz, akkor neked ö miért kell 2 év elteltével is (probáld csak megfogalmazni!)?
2012. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen meg se forduljon a fejedbe,hogy van e értelme a tobábi életnek. Az első szerelem mindenkinél meghatározó, és valószínű hogy soha nem fogod elfelejteni..de az érzelmek majd halványulni fognak..főleg ha lesz valaki aki segít elfelejteni. Ne csüggedj..bulizz és éld a szinglik életét :)
2012. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm a válaszokat.

1. válaszoló: itt konkrétan a tetszésre,mint vonzalomra gondoltam,a szerelem ennél több,és az múlt el.

Onnan gondolom,hogy nem tetszem senkinek,mert senkin nem látszik annyira,hogy érezne irántam valamit. :(

2012. jún. 26. 12:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont most halnál meg, amikor alig fél év és itt a 2012 decemberi tömeghisztéria? :D
2012. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 menta34 ***** válasza:
Szerintem randizgass... felmész a chat.hu -ra, vagy a love.hu-ra, vagy akármi és hagyod magad elvinni sétálni, moziba, kávézni, kajálni, stb. :) rá fogsz jönni, hogy sok pasi van, nem csak egy...
2012. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#1 vok. A többire is keresd a választ és ird is le lehetöleg! (Ha akarod privi is lehet.) Te mit teszel azért, hogy tetszél másoknak? Mosolyognál rám csábitoan ha az utcán mennénk egymással szemben? :)
2012. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keresni kell a teljességet, nem az elveszett boldogságon merengeni. Ha ülsz és sajnálod magad, soha nem is lesz jobb. Lehet, hogy nem lesz már soha ilyen kapcsolatod, de az is lehet, hogy sokkal jobb is lesz ennél, de a lényeg, hogy törekedj az utóbbira. Addig is keress elfoglaltságot, teljesítsd ki magad, NE a múlton merengj. Ha az életed az exedre emlékeztet, akkor változtass az életeden, kezdd a környezeteddel: keress új hobbit, rendezd át a szobád, változtass AKÁRMIN; légy új ember egy új környezetben. Apró lépésekben kezdj el továbblépni, és kényszerítsd magad arra, hogy ne nézhess hátra.
2012. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy picit hasonló helyzetben voltam, vagyok tán. nem kell belőle ügyet csinálni, megy tovább az élet, tedd a dolgot meg mindent, a többi majd kialakul!
2012. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!