Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a barátomat?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal. Eddig általában ő javasolt helyeket, hogy merre menjünk, aztán együtt döntöttünk. (Pestiek vagyunk mindketten) Most úgy érzem nekem kéne jönnöm, de nem feltétlen ismerem annyira, hogy tökéletes helyet találjak. Neki könnyebb volt, mert a tucathelyek nem voltak még kilőve akkor. Csak pár óránk (kb. 3) lesz együtt délután, ami szintén nehezítés nekem. Margitsziget, Duna-part kilőve, beülni sem akarok ilyen jó időben. Nem szeretnék drágát, mert hétfőn megyünk pénzigényesebb helyre, és pénztárcánk mindkettőnknek véges. Mit javasolnátok?


Köszi szépen!

18L 22F


2012. júl. 1. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Városliget, vár, de ebben a melegben inkább egy légkondis mozi :) ha csak 3 órátok van
2012. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Légkondis BKV helyi járat.
2012. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszer már moziztunk, várban is voltunk. Egyéb ölet? :)
2012. júl. 1. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Blaha területét tudnám ajánlani:


- egyrészt ott van Sirius (teaház, teljesen korrekt árakkal, és ha a légkondi mellett sem kívánjátok magát a forró teát, lehet jégkrémes kávét kapni, nagyon finom)


- másrészt ott van Andersen (kocsma, szintén korrekt árakkal, a házi sörük fél liter 200 forint, illetve az elhíresült "méter" sör, 10 pohár sorban megtöltve egy ezres, amivel két ember vígan el van)


Margitszigetet mondtam volna még. de ugye az alapból kilőve, tehát csak ez a két tippem van - cserébe viszont mindkettő hely hangulatos, korrekt kiszolgálás és árban is baráti. :-)

2012. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!