Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14/Lvagyok és 3 hete van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/Lvagyok és 3 hete van barátom, anyumék a régi barátomért sokat gúnyolódtak rajtaunk! És a mostani barátomat meg se mondtam, mert ha megmondom sztem megint piszkálnának! Mit csináljak? Megmondjam? Vagy haza vigyem bemutatni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Vidd haza bemutatni, ha a SAJÁT SZÜLEID nincsenek azon a szinten hogy tiszteletben tartsák hogy neked ő tetszik, akkor szard le a véleményüket. Meg pontosan mivel piszkálnak? Nem tetszik nekik vagy mi? Vagy eleve hogy van? Mindegy, mindkét esetben tudasd velük hogy marhára nem vicces. Én legalább is leülnék anyámmal beszélgetni és megkérdezném tőle hogy mi lenne ha őt gúnyolnám valamivel. Remélem segítettem, ezt meg kell beszélnetek.

15f

2010. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet...13 éves koromban az első barátomat bemutattam nekik.Persze rögtön piszkálódtak velünk és miután elment engem is b*sztattak...Aztán még eljátszották még egyel.Azóta soha senkit nem mutattam be.Most ott tartunk hogy 1éve vagyok a barátommal és megvolt az eljegyzés.Ők annyit tudtak hogy van valakim.Az eljegyzést nem is volt kedvem megmondani nekik de megemlítettem.

Soha nem értettem mér jó ez a szülőknek...

20/L

2010. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akk ne is mondjam meg?? mert már xD aludt is itt mikor anyámék nem voltak itthol! naon szeretem, de akk inkább nem mondom meg nekik mint hogy piszkáljanak!
2010. aug. 24. 19:10
 4/7 Captain Frájer ***** válasza:
Akkor rosszabb, lesz, mintha piszkálnának. Ugyan már! A szülőknek az a dolga, h piszkáljon. Jobb bemutatni, minthogy kiderüljön, h együtt aludtok és eltiltsanak egymástól stb...Meg előbb utóbb úgyis kiderül. Gondolom iwiw, myvip, facebook stb-n már meg van jelölve...Ha meg nem, akkor a srác tuti mesélte és idő kérdése, h a szüleid belefussanak valamibe, vagy meghalljanak valamit. Akkor meg kitör a vulkán. Jobb tisztán játszani. Mutasd be, ha szurkálódnak, hát szurkálódnak. A szüleid az egész élet során fognak szurkálódni a döntéseid miatt, de hát ez a dolguk :)
2010. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt hogy piszkálódnak?

Második vagyok és én az alatt azt értem amit velem csináltak hogy nem vagy te k*rva hogy pasizz.Az elsőnél még nemvolt olyan durva csak mondogatták hogy fiatal vagyok minek nekem fiú meg hogy nem kellene találkoznom vele azt sem tudom még mi a szerelem.A másodiknál már mindennek elhordtak én voltam a család k*rvája meg hasonlók.Én ezért nem mondom meg.Persze ha csak viccesen piszkálnak vagy hasonló nyugodtan mutasd be.

20/L

2010. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen nálunk is ez van mint nálatok!! szinte pont ezekkel a szavakkal mondták nekem is!! ajj annyira nem tom, hogy mit csináljak,d e a barátom meg azt mondja hogy ő akor is szert ha megmondom meg ha nem is mondom meg!!♥
2010. aug. 24. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha elég erős vagy akkor mond meg hogy van valakid...Én nem mondtam meg csak már akkor mikor tudtam hogy komoly a dolog.Akkor is csak annyit hogy van barátom és komoly..ennyi. Még a mai napig ha szóba kerül ilyen piszkálnak még ilyen idősen is.Persze ha úgy érzed komoly a fiúval mondj el neki szépen mindent mért nem mutatod be satsat.De ha mindketten bírnátok akkor mutasd be...

Személyes véleményem az hogy ne mutasd be max mond meg hogy ő van...De ez csak az én véleményem.

Második voltam.

2010. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!