Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz a kicsi mellem?

Figyelt kérdés
Van barátom már lassan egy éve, de még mindig kellemetlenül érzem magam a kicsi mellem miatt. Hiába mondja hogy ő így szereti, de ha elmegy egy szép nagy mellű nő mellettünk, a szeme sarkából mégis meglesi, és olyan rossz érzés ez nekem, hogy nem tudok tenni ellene. Fiúk, ti hogy gondoljátok ?
2012. júl. 1. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%

nem tudod nekem nagyok a melleim és örülök neki !!!


19L

2012. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
lány vagy? igen... akkor meg húzz innen légyszíves.. a végére ki írtam hogy FIÚK írjanak..-.-"
2012. júl. 1. 19:56
 3/15 anonim ***** válasza:

Én perpill a kismellű nőkért vagyok oda.


Például (sajnos kicsi a kép):

[link]

2012. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Szerintem az természetes hogy egy fiú megnéz egy másik lányt te is megszoktad nézegetni a pasikat nem?
2012. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nos, az én páromnak is picik a mellei... De én imádom:)

Valóban izgató látvány tud lenni egy esztétikus nagy mell,de ugyanúgy akár egy kisebb is. + vannak olyan nagy mellek amelyek rondák, lógnak, parizer etc. Szóval szerintem hihetsz a barátodnak és ne aggódj ezen.

21/F

2012. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mutass képet szemből és profilból! Az arcod nem kell rajta legyen.
2012. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nehéz dönteni, de tippelve a kérdésből a korodat, nem gáz az, majd alakul még!

A fickódról meg annyit, ha észreveszed akkor buta, hogy mást hesszel melletted. Van az a mondás, nem baj hol éhezünk meg, ha otthon eszünk, na de mikor kavarod a lecsót, ne olvassa már a narancsos kacsa receptet!;)

2012. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Abszolút mindegy, hogy kicsi, vagy nagy melled van, ha szeret. Más nőket meg minden férfi megnéz, ez természetes. Szóval ne parázz, teljesen mindegy, két mell nem tesz ki egy embert :)


20/F

2012. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, és elnézést az első "durva " kommentárom miatt, csak elegem van a komolytalan válaszolókból, mert én ezt a kérdést komolyan tettem fel.
2012. júl. 1. 20:04
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így vagyok vele, ahogy te.
2012. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!