Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az onbizalmam nulla, a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az onbizalmam nulla, a baratom szerint meg bekepzelt vagyok?!

Figyelt kérdés
Regen mikor altalanos iskolaba jartam rengetegszer volt hogy azt mondtak nekem hogy milyen csunya vagyok!olyan is volt hogy mondtak "nezd milyen ronda".akkor nem sirtam emiatt mert meg a tukrot latomasbol sem ismertem.magas homlokom van hofeher borom es a hajam olyan mint egy bokor!aztan mikor mar kezdtem fel fogni h csunyanak neveznek gondoltam h ha mar a fejem nem szep akkor a testem legyen jo es renheteget tornaztam.ahogy 9.be kerultem felfedeztem a hajvasalot a.szolariumot azt h lehet izlesesen is feloltozni h egy.frufru eltakarja a homlokom.es mara mar 18eves.koromra azt mondjak milyen szep vagyok a lanyok meg leribancoznak csak mert tetszem a fiuknak.es ha barki mondja h szep vagyok nem hiszem el mindig talalok magamon hibat mindig latok szebb lanyt es nem nyugszom.szoval a lenyeg h van h a.baratommal setalunk az utcan es jon velunk szembe egy nagyon szep lany en meg latom h a baratom nezi elsirom magam mert azt hiszem h en ronda vagyok es.soha nem fog igazan szeretni a baratom es senki mert csunya.vagyok.a baratom meg mindig.azt mindja mert io nem tud a multamrol h en bekepzelt vagyok mert sokat foglalkozom a kulsommel...nm tudok mit tehetnek h megszeressem magamat:( ugy.erzem vilag ronsaja vagyok meg h a baratom csak azert van velem mert szebb lany nm jarna vele.nagyon rossz erzes...
2012. júl. 1. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mond el neki hogy milyen rossz volt neked általános iskolában. Egyébként meg a beképzeltek nem nevezik magukat csúnyának, hanem mindig a tütőr előtt állnak és illegnek billegnek meg mindenkit lenéznek maguk körül, mert hogy ők a legszebbek a világon.
2012. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt amit kiírtál és akkor majd biztos megérti! :))
2012. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem merem elmondani mert felek h akkor mar nem is akarna velem lenni vagy nem tudom:( es ez amugy a kapcsolatunkat is rontja mert mindig mondom neki h o masokat nez en meg elsirom magamat mert mondom ilyenekre gondolok h milyen ronda vagyok masokhoz kepest biztos masra vagyik ...pedig szinte mindennap elmondja nekem h gyonyoru vagyok megh megorul ertem.de megis ha kilepunk az uzcara elfelejtek mindemt es iszinyatosan fajo gondolatok tamdnak meg...:(
2012. júl. 1. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyjából megértem,hogy mit érzel,engem is sokat csúfoltak azzal,hogy magas vagyok,meg hogy stréber vagyok(csak mert nem fetrengtem részegen 13 évesen a buszmegállóba,inkább tanultam,meg sportoltam),meg hasonlók.Az önbizalmam a béka feneke alatt volt,de aztán gimibe kerültem,ahol sok pozitív visszajelzést kaptam,az egyetemen meg összejöttem a jelenlegi párommal,akivel szeretjük egymást,így most ezerszer akkora az önbizalmam,mint akkoriban.

Próbálj megbékélni magaddal,el kell fogadni,hogy létezhetnek nálad szebb csajok is,de attól még te sem vagy ronda,csak szeresd magad.Egyébként meg utálom,mikor egy pasi a barátnőjével az oldalán feltűnően megbámulja a csajokat,szerintem ez gusztustalan.Ha az én barátom csinálná ezt,nekem sem lenne sok önbizalmam szerintem.Bár én otthagynám a fenébe,ha még ennyire sem tisztel,hogy nem előttem csorgatja a nyálát.Egyébként meg ha még egyszer beképzeltnek nevez,meséld el a történetedet,talán megérti a dolgot,egy jó kapcsolatban fő a bizalom és egy ilyen dolgot simán el lehet mesélni,nem tartom cikinek.

A ribancozós csajokkal nem kell foglalkozni,ha a viselkedésed nem indokolja ezt a jelzőt,akkor valószínűleg csak féltékenyek rád.Csak azért nem lesz ribanc senki,mert esetleg csinos.


22L

2012. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!