Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagy átalakítást végeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagy átalakítást végeznek a külsőn, akkor is megmarad a vonzalom, nem?

Figyelt kérdés

NE a külsőségekre menő lánynak gondoljatok, előre is köszönöm.:)

17 éves leszek, és 8 hónapja járok a barátommal. Kezdetben hosszabb haja volt, amit hol vasalt,hol meg kissé hullámos volt, de csak éppenhogy. Aztán mondta, hogy lefogja vágatni.

Nagyon féltem, mert egyszer rosszul sült el...Amikor megláttam, tátva maradt a szám. Két oldalt felnyírt lett a haja, középen pedig zselézte. Szó szerint sokkal eőrsebb lett a külseje iránti vonzalmam. (Belsőleg szinte ugyanolyanok vagyunk, nem csak szerelmes pár, hanem legjobb barátok, illetve lelki társak).

Egyszerűen eddig is szerettem a barátom, de ez az új haj nagyon növelte a vonzalmat.

Utána szépen lassan nem zselézte a haját, és így megint olyan más volt.

Most a harmadik verzió a haja, és így is szeretem, sőt, imádom, el nem lehet mondani mennyire fontos nekem, de a külsőségben picit csökkent a vonzalmam úgy érzem. Ez ellen mit tehetnék?

ISmétlem, nem erre megyek, és így is vonzódom hozzá.


2012. júl. 2. 15:33
 1/4 okoska31 ***** válasza:

a nagy külső átalakításnál legalább arra gondoltam, hogy levágják a péniszét, vagy átoperálják.


Így, hogy elolvastam, nem tudom komolyan venni a kérdésed. Illetve visszakérdezek: Te fogod majd festeni a hajad?

Ugyanekkora lesz a változás.

2012. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jólvan, bocsánat.:) Lehet azért tűnik nekem nagy átalakításnak mert önbizalomhiányos vagyok.:)

Én pl akarnék magamon alakítani, de pont amiatt félek, hogy nagy átalakítás lenne..:)De mondom ugyanúgy szeretem csak érdekeltek a válaszok:)

2012. júl. 2. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Én értem a problémádat, nekem is hasonló van a barátommal. Ha nem úgy van felöltözve, hogy tetsszen, akkor kisebb a vonzalom, pedig szeretem! Én azt szoktam, hogy amelyik cuccai bejönnek, azokat megdicsérem, és inkább azokat hordja, persze így is mellélő néha. Nekem sincs még megoldva a "probléma", de igyekszem egy kicsit formálni. Azt mondják, jobb csaj vagyok, mint ő pasiba, ezzel ő tisztában van, és megfogadja általában, amiket mondok. Nem vagyok nagyképű, és szeretem, és elfogadom, amilyen, de apróbb változásokat el lehet bírni, szerintem :) Ha ő mond valamit, nem sértődöm be én sem. Szerintem te is mondd a barátodnak, hogy jobban állt neki az előző haja, satöbbi. Ha szeret, ezt csak bóknak veszi :)



18L

2012. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ekeke ***** válasza:
NEM a külsőségekre menőnek gondolod magad, miközben összekakálod magad valaki hajától, no meg a magadét se mered levágni? Nagyon sz@r. Próbálj ki valami értelmeset is.
2012. júl. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!