Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, csajok, nők, Voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok, nők, Voltatok már oda családos férfiért?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, és elmondhatatlanul tetszik nekem egy pasi, aki 37 éves, nagyon jól néz ki, a stílusa is bejön, és iszonyat szexi. Nekem mindig is az idősebb férfiak jöttek be, a mostani barátom is 34 éves.

A baj az, hogy családos, és nekem is van valakim. De egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, ostoroztam is magam, hogy hogy lehetek ilyen hülye, hogy gondolhatom, hogy bármi is lehetne köztünk. De mindig róla álmodom, mindig ő jár a fejemben. Annyira szeretném,ha a karjában tartana... Én úgy látom rajta, hogy tetszem neki, az első találkozásnál elég rendesen végigmért. Legközelebb majd pár hónap múlva fogunk találkozni, de fogalmam sincs, hogy hogyan adjam a tudtára a szándékaim.

Én nem kívánnám el tőle, hogy otthagyja a családját(sőt szerintem nem is tenné), én sem szeretném otthagyni a barátomat, de megőrültem, ha csak néha találkoznánk, egyszóval a szeretője lennék repesnék az örömtől!!

De ha én kezdeményezek, és nem ő akkor olyan kínos lenne, ha visszautasítana.

Eddig 2-3-szor találkoztunk, nem írhatom le, hogy milyen körülmények között, mert ha esetleg erre az oldalra tévedne, szerintem rögtön rájönne, hogy ki vagyok.(lehet ez lenne a legjobb):-))

Mit tegyek? Hogyan derítsem ki, hogy a vonzalom kölcsönös-e????

Volt már valaki ilyesmi helyzetben? Mik a tapasztalatok?

Az övé akarok lenni!!!

Jesszusom úgy érzem, hogy nem vagyok normális...



Barmok kíméljenek......



2012. jún. 7. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd, neked kell eldöntened hogy bevállalod-e, ezt nem dönthetjük el helyetted. Ha erre igen a válaszod, akkor ott vannak a kis női praktikák és trükkök, amitől leesik neki a szándékod, és lépni fog, ha ő is akarja.


Nagyon vigyázz ha megtörténik, a védekezésre is, arra, hogy ne bukjatok le véletlenül sem, mivel írod, egyikőtök sem szakítana. Nem lenne jó egy hosszú viszonyba sem belemenni, előbb utóbb többet fog érezni valamelyikőtök, és az rendesen megbonyolítja a dolgokat. Plusz nagyobb a lebukás veszélye. Szóval ha mindenképp csinálni akarod, legalább ésszel!

2012. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megértelek, hasonló helyzetben vagyok. Nézd őszinte leszek, ha lekurv.áznak, hát bánsom is én...egy szexre összejönnék vele, mert miért is ne? Ugyan már rengetegen megcsalják a párjukat. De ha megcsalod a barátod és ő is a feleségét, akkor egyik kapcsolat sem sziklaszilárd és egyszer úgyis vége lesz.
2012. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy nem tudom, hogy vevő lenne-e rá (rám:-))

Első válaszoló, milyen női praktikákra gondolsz pontosan?

Nem tudom, hogy hogyan viselkedjek, amikor ott van, még nem voltam ilyen helyzetben.

2012. jún. 7. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:

"egy szexre összejönnék vele, mert miért is ne? Ugyan már rengetegen megcsalják a párjukat. De ha megcsalod a barátod és ő is a feleségét, akkor egyik kapcsolat sem sziklaszilárd és egyszer úgyis vége lesz."


Szép hozzáállás, gratulálok...de ugyan már, rengetegen lesznek öngyilkosok is, te miért nem?? Már bocs, de szerintem attól, hogy rengetegen megcsalják a párjukat, neked még nem kell olyannak lenni. Amúgy meg nem is értelek, mert ugye írod, hogy rengetegen megcsalják a párjukat, utána meg azt írod, hogy egyik kapcsolat sem sziklaszilárd, szóval úgyis vége lesz..akkor ha ezt már most tudod mi a francért kell megcsalni a párodat, miért nem hagyod ott?? Lehet hülye vagyok, de őszintén nem értem....


Kérdező..."Az övé akarok lenni!!! " És abba belegondoltál, hogy ha ez kiderül mégis hány embert bántasz meg vele??? Önző vagy azt látom, neked ő KELL mert most éppen ő tetszik egy ideje, aztán ha más fog tetszeni akkor meg ő fog kelleni...Ha egy kicsi eszed is van, akkor békén hagyod ezt a pasit és nem találkozol vele többet, plusz elgondolkodsz azon, hogy a jelenlegi barátodat szereted-e egyáltalán, és ha nem akkor otthagyod szerencsétlent. Ilyen az élet, nem kapja meg mindenki azt, amit akar (tudom, az emberek ezt utálják, és nem igazán akarják elfogadni, pedig így van). DE ha megteszed, számíts rá, hogy egy ostoba rib@ncnak fognak tartani. És igazuk lesz.


Ez az én véleményem, ettől függetlenül a te életed, azt csinálsz vele amit csak akarsz. Dönts bárhogy is, sok sikert.


24/L

2012. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
RIB@NC!!!
2012. jún. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 61karcsi válasza:

Én nem tartanám k.rvának ha egy lány elmondja tetszem neki. De mond el azt is , hogy szereted a barátodat és nem akarod az ő kapcsolatukat is tönkre tenni, de amióta megláttad csak őrá tudsz gondolni, és lehetne-e köztetek kölcsönös alapon, de minden kötöttség nélküli kapcsolat.

Ha rákérdez mire gondolsz elmondod pl. mozi , séta, szex stb.


Sok szerencsét!!!!!

50/F

2012. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2012. jún. 9. 21:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban férfiak, szerintetek mit szólna hozzá, ha elmondanám, mit érzek??
2012. jún. 13. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!