Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mekkora az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicegirl93 kérdése:

Szerintetek mekkora az esélye, hogy valaha újra együtt leszünk?

Figyelt kérdés

4 éve ismerem a fiút aki másfél év múlva külföldre költözik az egyetem miatt és min. 2 évig nem fogom látni vagy ha igen akkor az is hónapokba telik majd, ő az első nagy szerelmem és még mindig szeretjük egymást és mindig is szerettük kisebb nagyobb hullámvölgyekkel, most is olyan mintha együtt lennénk, de nincs kijelentve, hogy együtt vagyunk és nem mindenki tud a mi kis "kapcsolatunkról". Mondja, hogy szeret meg úgy is viselkedik velem mintha a barátnője lennék és csak ritkán fogja vissza magát. Ő a mindenem és úgy érzem, h ő az a nagy Ő, de nagyon félek, hogy el fogom őt veszíteni.

Légyszíves adjatok tanácsot. 19 éves vagyok és nem látom vagy csak nem akarom látni az igazságot, szerintetek mi legyen?


2012. júl. 2. 17:29
 1/5 anonim válasza:
Szerintem... ha tényleg mindketten úgy érzitek a h a másikótok az igazi akkor nem szabad h hagyjátok ezt elveszni! Hiszen valamikor úgyis hazajön addig meg ottvan a skype.. bár nem ugyanaz de legalább láthatjátok és hallhatjátok is egymást
2012. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha neked számít a boldogsága, akkor engedd hogy elmenjen, elvégre ő azért megy hogy tanuljon. ez a kapcsolat nem is lenne jó, ha elzárkóznátok a külvilág elől. minden kapcsolatban kell egy kis szünet, hogy bepótoljátok a barátaitokkal. erre ez a két év elég lesz hogy kisírd magad, sőt még arra is hogy összeszedd. hidd el, amikor visszajön, szebb leszel mint valaha, hiszen túltetted magad azon, hogy elmegy. ez remek lehetőség arra hogy másokkal is megismerkedj, sőt, közeli barátokat is találj magadnak. ha ő is tényleg szeret téged, akkor iután visszajött, újra együtt lesztek. ha ő benned nem AZ IGAZI-t látja, akkor sem volt hiába az elmenetele, hiszen találtál új barátokat, akivel még össze is jöhet. ha biztos hogy elmegy, addig élvezd ki vele a maradék időt, de ne hanyagold el a barátaidat, mert az a Te károdra mehet.
2012. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi. De ha véletlenül találkoztok, és folytatódik, akkor meg van esélye, mint ahogy mindennek. Tudnám miért kell triviális hülyeségeket kérdezni...
2012. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem nem is vagytok nyíltan együtt. Ez egy nagyon fontos pont, hiába mond bárki mást.


2 év alatt az egész világ körbefordul. Több mint hétszázszor. Ha nem is menne el külföldre akkor sem mondanám, hogy két év múlva együtt lesztek.


Sajnos ez alapján amit leírtál ez látszik objektívnek.

2012. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak úgy viselkedik, de nincs kijelentve, akkor nem a tiéd, ezt úgy vettem észre, hogy te is belátod. Én nem hinném, hogy egy olyan fiúra kéne pazarolnod az idődet, aki ennyire nem vesz komolyan...


Szerintem nagyon fiatal vagy még, hogy eldöntsd, ki a "nagy Ő". Általában az új jobb... ez nagy törvény.


Tudom, tudom, nem olyan könnyű túladni rajta... de azért talán leülhetnél vele megbeszélni. De ne úgy kezdd, hogy bepánikoljon, és meggondolatlanul hozzon döntést! Csak talán jobb lenne, ha tisztáznátok.

2012. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!