Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de lehet szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de lehet szakítanom kellene vele, hogy találhasson magának egy olyan lányt, akivel jobban összeillik?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerjük egymást, 1 hónapja vagyunk egy pár. Eddig nagyon jól mentek a beszélgetések, nem igazán volt csend, még ha 3 napon keresztül egyfolytában együtt voltunk, akkor sem.

Bár a beszélgetések főként sztorizgatásból álltak, de én már kezdek kifogyni a vicces/érdekes történetekből. Tiniként sokat buliztam, de a fősuli alatt ez eléggé megcsappant, elég depis voltam, senkihez/semmihez nem volt kedvem, inkább ültem itthon. Hobbin nem igazán van, olvasni, filmezni szeretek, ennyi. Nem igazán történnek velem dolgok. A barátaimmal csak keveset tudok találkozni, beszélgetni, jó, ha két hetente csinálunk valamit, akkor is csak iszogatunk "öregesen". Nem megyünk sehova. Semmi inger nem ér.

A barátom nagy fesztiválarc, nagyon sok dolog történt/történik vele, rengeteg barátja van, mindig csinálnak valamit. Most megyek vele én is, és élvezem, mert én is "fesztiválarc" lennék, de az élet nem olyan barátokat adott mellém, akik jöttek volna velem akár koncertekre, akár fesztiválokra. De ezek a közös dolgok nem olyan élmények, amiket lehet mesélni a másiknak, tekintve, hogy mindketten ott voltunk és mindketten átéltük.

Én a barátaimról és néha 1-1 problémámról is beszélek neki, ő annyira nem.


Azt mondta szeret engem és látom is rajta, én is szeretem, de ez a dolog nagyon frusztrál! Lehet az lenne a "helyes", ha elengedném őt és találhatna magának egy nagydumás, vagány "sokat tapasztalt" csajt?


Mindketten 23 évesek vagyunk.


2012. júl. 2. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23 éves fejjel felfoghatnád hogy ha ilyeneket bedumálsz magadnak akkor hamar vége lesz. nem a sztoriaid miatt van veled.
2012. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak tudnám, hogy akkor mért szeret? Mindegy, megkaptam már pár embertől, hogy hülye vagyok, amiért ezeket gondolom, de nem tehetek róla, nem bírom kiverni a fejemből az ilyen gondolatokat. Önbizalom hiány van sajnos, meg egy kicsit gyerekesebb gondolkodás, mint ami egy 23 évesnek kellene :)
2012. júl. 2. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Bolond vagy szeretitek egymást! ne hagyd ott
2012. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindez két hónapos kapcsolat alatt gyülemlett fel benned?

Mekkora merevlemez kell majd 30 évnyi házassághoz?

2012. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mi az hogy vagány és sokat tapasztalt ??? most úgy érzem hogy te úgy érzed hogy te nem érdemelsz meg egy ilyen srácot !? de miért ? ha szeret és te is szereted akkor mi a baj ? légy vele boldog áldásom rátok !
2012. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szóval akkor tényleg csak én fújom fel ezt az egészet. Bár ilyen könnyen tudnám venni a dolgokat én is.

Ezek szerint érdekes fogalmam van egy kapcsolatról. Volt már rá példa, kettő is, hogy emiatt szakítottam a barátommal. Nem bírtam elviselni, hogy hogy lehetek ekkora béna, hogy nincs miről beszélnem és mindig azt gondoltam, hogy még azelőtt kell szakítanom, mielőtt ők mondják, hogy legyen vége, mert unalmas vagyok. De őket nem szerettem annyira, mint a mostani páromat. Sőt!

Köszönöm a válaszaitokat!

2012. júl. 2. 18:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont azért szeret, mert nem vagy olyan "partyarc", mint akikkel eddig találkozott. :)

Ha úgy érzed szeret, akkor felesleges ilyeneken problémáznod.

Egyébként meg attól, hogy együtt voltatok egy koncerten/fesztiválon még beszélgethettek róla. :)

2012. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#5 Tényleg így van! Nem igazán "bírom magam", a páromat viszont nagyon szeretem és a legjobbat akarom neki, ami a véleményem szerint viszont ugye nem én vagyok. Ezen kellene változtatnom, de gőzöm nincs, hogy hogyan kellene.
2012. júl. 2. 18:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem érted, fogalmazom másképp..


Dehogy szereted, ne bohóckodjál már, csak magad elött tetszelegnél ebben a szerepben. Indokot keresel ami miatt megszakithatod ezt a végtelenül hosszú és komoly két hónapnyi kapcsolatot.

De ha ehhez ekkora kavarásra van szükséged hogy a lelked rendben legyen akkor a 30 évnyi házasság megszakitásához mi kell majd?

2012. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
red4me: Rosszul látod! Szeretem és nem akarok vele szakítani! Egyáltalán nem! Soha nem volt még ilyen figyelmes, kedves, vicces, őszinte, értelmes stb. pasival dolgom. Pont ezért gondolom, hogy jobbat érdemelne nálam. Nem azért jutott eszembe az, hogy szakítanom kellene vele, mert ez az, amit akarok, hanem azért jutott eszembe, mert többet érdemel nálam! Szeretem, ezért akarok neki többet, jobbat!
2012. júl. 2. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!