Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik a barátnőm!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a barátnőm! Mit tehetnék, hogy könnyebben elviseljem a nélküle töltött időt? 18/F

Figyelt kérdés
Nos, van egy 5 hónapos kapcsolatom, már az elején mikor belekezdtünk a kapcsolatba, elhangzott az a dolog,hogy a barátnőm a nyári szünidőben megy külföldre....( kb 700 km ) de mindketten ugy voltunk vele,hogy addig még van idő és kitudja milessz velünk. Nagyon nagyon beleszerettünk egymásba és már olyan napok is voltak hogy napi 3x taliztunk, különösebben nem is vesztünk össze mert nem volt nagyon ok sem rá tehát tökéletes kapcsolatnak tünt (jelzem az első is én voltam neki). Az utóbbi időben kb 2 hétben minden nap ott voltam nála és éjjel 2-3 kor haza, mert eggyütt akartunk tölteni nagyon sok időt mert ő utazik el. Ma 1 hete, hogy elment és őrjitően hiányzik,napi 1x tudunk beszélni facebookon 1 órácskát. Nos tehát a kérdésem:Hogyan vészelhetem át ezt az időt mert nagyon sok én ugy érzem? 18/F 18/L

2012. júl. 3. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mennyi időre utazott el?

a legjobb megoldás: foglald el magad! menj strandra, konditerembe, moziba, sportolni, szórakozni, találkozz sokat a barátaiddal, kirándulj, olvass

ha lekötöd magadat valamivel, gyorsabban szalad az idő

2012. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2 hónapra ment el
2012. júl. 3. 12:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Két hónap nem kevés idő mindenképpen nehéz lesz, de próbálj meg minél több időt tölteni a barátaiddal családoddal, csinálj programokat próbálj sok olyan programot csinálni ami leköti a figyelmedet, de ugyanakkor beszéljetek amennyit csak tudtok a pároddal, nekem nem ilyen a helyzetem de mivel nem egy városban lakunk nehéz. Sok sikert neked ehhez a nehéz helyzethez!
2012. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat és amit tudok megvalósitok a tanácsokból.
2012. júl. 3. 12:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki más már járt hasonló cipőben? Elnézést, hogy utólag jutott eszembe a kérdés.
2012. júl. 3. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, akkor ez nem lehet gond. Nekem volt tizenévesen olyan kapcsolatom, ahol távkapcsolatban éltük és havonta-kéthavonta taliztunk csak. Egyszer 3 hónapig nem láttuk egymást. Túléltük.
2012. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de én a távkapcsolatot eleve másként kezelném....de igy nagyon rossz mert mostanig minden nap, s egyszer csak volt s nincs...
2012. júl. 3. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy vagyok, csak én lány, és a barátom fog Angliában dolgozni és majd csak szeptemberben jön haza. Nehéz lesz, de ki kell bírni. olvasni fogok, elfoglalom magam. még háztakarításra is képes leszek :D. ez a 2 hónap, amit kint fog tölteni semmi lesz ahhoz az egy évhez képest, vagy kettőhöz, amikor nem csak dolgozni megy el külföldre, hanem tanulni. 2 év nélküle, nem láthatom, nem érinthetem meg, nem csókolhatom meg. Engem már az is boldoggá tesz, ha csak nézhetem, ahogy alszik. Nem tudom, milyen lesz nélküle az az 1 vagy 2 év, de szörnyű, sivár, és unalmas, de ki fogom bírni, mert szeretem és nem hagynám el. Neked is ki kell tartanod mellette.

19/L

2012. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A sok idő miatt a szerelem s az érzések nem fakulnak meg? én ettől félek legjoban, hogy felsem fog tünni, hogy annyira nem hiányzik és szép fokozatosan elfelejtjük egymást,tudom, hogy ez nem ilyen egyszerü de rettegek mert nem akarom elvesziteni.
2012. júl. 8. 15:30
 10/11 anonim ***** válasza:
a szerelem szeretetté alakul. ha szereted a lányt, nem fognak az érzéseid elhalványulni. én a barátomat 9 hónapja ismerem és szeretem is, minden külön töltött perc maga a világvége, főleg, most, h külföldön dolgozik. de majd 2 hét múlva meglátogatom, de csak egy hétre... utána egy hónap sivárság jön. de én nem érzem azt, h halványulnának az érzéseim, sőt, a távolsággal csak erősödik, hisz, mikor újra láthatom akkor érzem igazán azt, h élek, h boldog vagyok mellette. Ha elhalványulnak az érzések, azt jelenti, h nem szereted igazán. Legalábbis nekem. az előző válaszoló voltam :)
2012. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!