Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi el tud hamar felejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi el tud hamar felejteni egy 5 éves kapcsolatot akármilyen kapcsolat is volt az? Fel tudja dolgozni azt, ami volt már nincs? Igaz az, hogy könnyebben megy mint a csajoknak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, a pasiknak sem könnyű, bár gondolom embere válogatja. Ha valaki kellőképp érzéketlen akkor túl tudja magát rajta tenni gyorsan, vagy akkor is gyorsan mehet hogyha már nem érezte magát jól abban a kapcsolatban, tehát már várta hogy vége legyen. Én abba a kategóriába tartozom aki nagyon nehezen éli meg ezeket, de legalább nem kürtölöm világgá, hanem teszek a rossz érzés ellen. De biztos vagyok benne hogy egy férfi aki 5 évig benne volt egy kapcsolatban önszántából, nem tudja azt könnyen elengedni és feldolgozni, maximum tud úgy tenni mintha könnyen ment volna.
2012. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy talál újat és annyi.
2012. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom, hogy a pasiknak nehezebben megy, mint a csajoknak (de embere válogatja). Úgy értem, egyetlen olyan lányra emlékszem, aki már sok évvel és néhány kapcsolattal később is a régi exet vágyta vissza, de pasiból nagyon sokat. Legalább négy haveromat tudnám felsorolni, akik az egykori nagy szerelmüket a mai napig nem tudják elfelejteni, hiába volt már egy csomó nőjük azóta.
2012. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5 év után az akkor duma,hogy ezt ő már elfelejtette?
2012. jún. 19. 14:55
 5/7 Diavolino44 ***** válasza:

Nekem 4,5 es fel ev utan 1 het volt elfelejteni mert szinte orultem hogy megszabadultam tole. Most az 5 eves kapcsolat utan, meg mindig rossz erzes de valoszinu azert mert o kurt@ at a fejemet. :(.

27F

2012. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pasija válogatja.

Ha kifogtál egy szemétládát, akkor nemhogy elfelejtett mostanra, hanem már a szakítás előtt is kifelé nézegetett.

2012. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én páromnak 3 hónap volt, hogy kiheverjen egy 8 éves kapcsolatot. Elég csúnya vége lett, mert megcsalta a lány, és tényleg túltette magát rajta. Ennek 6 éve.
2012. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!