Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fog csalni, vagy már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog csalni, vagy már meg is tette? Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyunk együtt a párommal. Nemrég bekerült a társaságunkba egy lány, aki feltűnően hajtott a páromra. Nem is titkolta soha, hogy tetszik neki. Szerintem elég közönségesen viselkedik, de jól néz ki. Úgy tűnt a barátomnak nem szimpatikus azért mert olyan harsány,de legutóbb mikor a párom többet ivott a kelleténél láttam, hogy össze-össze villan a tekintetük. Ma pedig megtudtam (nem tőle hanem az egyik kolléganőjétől), hogy holnap közösen mennek vidékre. Igaz délután és csak pár órára,de mégis úgy érzem, hogy meg fog csalni.

Túlreagálom a dolgot, vagy nem veszem észre a nyilvánvalót? N/28


2012. júl. 3. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Ha nem mondja el magától h hova megy és kivel akkor számonkérném rajta.
2012. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ráhagynám, hogy menjen el, ha beledöglök is, majd ha hazaért nyíltan megkérdezném tőle, hol volt és mit csinált. És ott eldől, veled akar-e még lenni ennyi idő után,vagy már unja a banánt! Sajnállak, átéltem, amitől te csak félsz... Kívánom, hogy több esze legyen, mint vére, és ne legyen olyan, mint az én párom, akinek 5 év semmit sem jelentett.
2012. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 menta34 ***** válasza:
100%
okos nő tudja mikor kell reggel szexelni :D
2012. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen a csaj, ahogy elmesélted és nem rejti véka alá azt sem, hogy bejön neki a pasid, akkor jogosan félsz. Egy ilyen kis bestia minden egyes pillanatot ki fog használni, hogy elcsábítsa őt... Ez már a barátodon múlik, hogy mennyire szeret és hogy hűséges marad -e hozzád...!
2012. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl... De ha a pasit még a szél is elfújja, akkor sok energiát nem szabad ebbe a kapcsolatba fektetni...
2012. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy hagyni kellene hadd menjen, de nagyon nehéz.
2012. júl. 3. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már az hihetetlen, hogy nem a pasidtól tudtad meg!
2012. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnállak, mert ez nekem is gyanús, nem is ő mondja el, ezek szerint el se akarta mondani.

Egyet tehetsz, megvárod amíg hazajön. Aztán úgyis látod majd rajta hogy milyen. Kérdezz, és teszteld.

[link]

Én is átéltem, vagyis én utaztam amiről tudta és mire visszajöttem meg is csalt, 1éjszaka volt, és egy megérzéssel jöttem haza, tudtam hova kell mennem és mit kell néznem, kérdeznem és meg is volt. Azóta kicsit félek a megérzéseimtől.

2012. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!