Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha kihaltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha kihaltak belőlem az érzések? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy azok akik kötekedni járnak ide, a válaszadással egyben elismerik azt is hogy homokosok) :D


Szexuálisan mindig is a fiúk vonzottak, utoljára kamasz koromban voltam szerelmes lányba, de valahogy sosem kellettek, mert csak érzelmileg vonzottak, ez pedig már hosszú évek óta elmúlt (tegyük hozzá én sem nagyon kellettem egyiknek sem). Volt egy "párkapcsolatom" - ha lehet annak nevezni - egy pasival pár hónapja, akivel tök jól megvoltunk ezeket leszámítva de neki ez nem ment mert ő szerelem nélkül nem akart velem lenni ezért pár hónap után elhagyott, néhány hete csak barátok vagyunk. Egyedül lenni nem akarok de egyszerűen annyi csalódás ért már hogy képtelen vagyok bárkit is szeretni. Az elmúlt napokban sokat gondolkodtam azon hogy rendbe kéne raknom magamban hogy mit is akarok az élettől de nem tudom hogy álljak neki a dolgoknak, úgy érzem egy érzelmi roncs vagyok. Lényegében évek óta egyedül vagyok és jól elvagyok egyedül de nem akarok egyedül meghalni öregen, családot is szeretnék de ha a nők nem vonzanak hazugságokra nem építhetek. A barátaim is mondják hogy meleg vagyok és hogy nőknél még csak véletlenül se próbálkozzak pedig van hogy úgy érzem, én bi vagyok...


Szerintetek mit tegyek? Lehetek így valaha is boldog? :/



2012. júl. 3. 16:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom a nőket ráderőszakolni, de nem lehet, hogy tényleg bi vagy? És bár a nők úgy általában nem jönnek be, de lenne, aki igen?
2012. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
szexuálisan nem vonzanak... azaz van hogy rám jön a 48 óra és olyankor vonzanak ők is de nem tudnék szerelmes lenni, vagy nem tudom :/
2012. júl. 3. 16:22
 3/20 anonim ***** válasza:

Én éppen ebből indultam ki-

"de valahogy sosem kellettek, mert csak érzelmileg vonzottak"


Pont fordítva szokott lenni a "latens" homoszexuálisoknál, vagy "ál" bi-knél.

Hogy a szexet úgy-ahogy képesek a másik nemmel is élvezni, de érzelmileg a saját nemük vonzza őket.


Mintha te elszexelgetnél nőkkel is, de fiúba tudnál érzelmileg belehabarodni.

Ezzel ellentétben azt írod, a fiúval nem volt érzelmi kapcsolat. Ezért kérdeztem meg csupán. :)


Ezek szerint félreértettem valamit.


Tehát, úgy kérdezem:

Szerelmes voltál már lányba is, csak egyszerűen a fiútestre izgulsz rá?

Vagy szerelmes sem voltál lányba, csak elvoltál velük?

2012. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Reméljük, hogy leszel még így boldog. Azt gondolom, hogy más, hasonló problémákkal küzdő fiúk ugyanígy tépelődnek most éppen, csak éppen nem találkoztok. Remélem, megtalálod a helyet, ahol összejöhetsz velük. Sok ilyen hely van. Ha viszont úgy érzed, hogy nővel is el tudod képzelni az életed, akkor próbáld meg, sokan élnek így, teljesen heteronak látszó házasságban, gyerekeik vannak, és néha-néha összejönnek egy fiúval is. Ha szerencséd van, a párod is hajlamos lesz a vegyes együttlétre, még sok izgalom várhat így rátok! Sok sikert!
2012. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
voltam szerelmes lányba de mindig csak egyoldalú volt és valahogy úgy emlékszem szexuálisan ők sem vonzottak.
2012. júl. 3. 16:28
 6/20 anonim ***** válasza:

"szexuálisan nem vonzanak... azaz van hogy rám jön a 48 óra és olyankor vonzanak ők is de nem tudnék szerelmes lenni, vagy nem tudom :/"


Ebből azt veszem le, hogy van amikor vonzanak a lányok. Olyankor szexelsz velük, és jó, kielégülsz?

Milyen típusú lányok ezek? (Magadnak válaszold meg)!


Nem lehet, hogy csak a nők egy részével tudnád élvezni a szexualitást, míg más részükkel esélytelen? Jó, tudom, ezzel a többség így van. :)

2012. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ne érts félre, én nem akarlak a nők felé terelni. Csak kérdezgetek. :)


Ha úgy érzed, nincs olyan nőnemű lény a földön, aki képes lenne téged szexuálisan maximálisan "kielégíteni", külső-belső tulajdonságaiból fakadóan, akkor nyugodtan maradhatsz "csak" a fiúknál. :)

2012. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#4 - épp ezért írtam ki a kérdést. Van valaki aki talán akar tőlem többet és én valahogy nem akarok sem vele, sem más fiúkkal semmit már. Pedig az illető tudna engem szeretni de én félek attól hogy nem tudnám. Na meg itt az elfogadás is, anyám úgy tudja bi vagyok de nem fogadja el azt sem... talán ezért nem akarok pasival semmit mert csak a baj lenne belőle.
2012. júl. 3. 16:32
 9/20 anonim ***** válasza:

És főleg azért kérdezgetem ezt, mert egyik barátom, aki eddig tökéletesen homoszexuálisnak "hitte" magát, rájött, hogy a fiúk valahogy "mégsem" egészen azt adják, ami neki kell. Csak egyrészt.


És homo-ból vált bi-vé, a kulcsszó azon volt, hogy nem módon van együtt nőkkel, amit eddig ő bebeszélt magának a férfi-nő kapcsolatról, és aminek alapján eddig "leírta" (mint partnert) az ellenkező nemet.

2012. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
vonzanak a nők olyankor... de nem voltam még együtt nővel...
2012. júl. 3. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!