Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindenképp szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindenképp szeretné megtudni a facebook jelszóm, és már az életem eszi érte, de nem szeretném megadni, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nincs semmi rejtegetni valóm, nem beszélek fiúkkal, csak barátnőkkel. Nem szeretném megadni neki, mivel legalább ez az egy dolog legyen, ahol tudok beszélni a barátnőimmel bármiről, ahol picit kikapcsolódhatuk velük, ha már nem tudok találkozni velük sűrűn. Nem érti meg a barátom, hogy nem akarom megadni, nagyon sokszor ezzel bánt, megadta az ő jelszavát, a kérésem nélkül, csak úgy, megsértődik ha nem-et mondok, nem beszél velem akár több napig, ha nem-et mondok. Egyszerűen nemtudom, mit tegyek, hogy megértse, hogy ennyi szabadságot hagyjon már nekem, SZAKÍTANI NEM SZERETNÉK ILYEN MIATT, viszont kezdek belefáradni ebbe az örökös hisztikbe...Letörölni nem akarom magam, de az lenne a legjobb, de így végképp nemtudom a barátnőkkel tartani a kapcsolatot..Beleőrülök a folytoson facebook csesztetésbe :((
2012. júl. 4. 14:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

szerintem az abszolút magánügy

ha nem szeretnéd megadni neki akkor ne tedd

2012. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%
Hátha te inkább veszekszel vele mint h megadd akkor magadra vess. Én ha tényleg nem volna mit rejtegetnem akkor biztos h megadnám csak h ne veszekedjünk.
2012. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem is abszolut magánügy de add meg neki had nézegesse egy darabig aztán max megváltoztatod valamikor és ő megadja az övét neked? Meg akkor minden jelszavát is adja már meg neked hamár neki is annyira kell a te jelszavad
2012. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Ennek nem kéne veszekedési alapnak lennie. Természetesen ne add meg. Gyerekes a barátod gondolkodása, ha megsértődik ezen meg ilyenek. Hagyjon el ő egy nem megadott fb jelszóér ha akar, akkor annyit ért a szerelme. Te meg ignoráld a komolytalan jeleneteket. Leszarom tabletta!!
2012. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Emailben, msnen nem tudtok beszélgetni? Vagy azt is elkérné?

Egyébként valóban magánügy, még az is, ha a körömlakkokról beszélgettek. Nekem is van olyan témám ami ugyan nem lenne gáz a párom előtt, mégsem akarom az orrára kötni, ha mondjuk barátnőmmel a 2 évvel ezelőtti berúgásról, hasmenésről, stb. beszélgetünk.

2012. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ő miért adta meg neked?

Amúgy ha ilyen miatt hisztizik, elég éretlen egy kapcsolathoz. Különben is, hol van az megírva, hogy kötelező tudnunk egymás jelszavát?!

2012. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
27%

kamu szöveg :D :D

miaz, hogy nincs rejtegetni valód, de csak így tudsz kikapcsolódni a barátnőiddel??


Szerihnted 1 pasit mennyire érdekel, hogy te mit beszélgetsz a barátnőiddel?? Úgyis a pasikkal való beszélgetésekre lenne kiváncsi...szal ezt énsem értem

2012. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 okoska31 ***** válasza:
100%

nem értek egyet a második hozzászólóval.

Az az intim szféra. A barátnőm (az én esetemben) nem az inkvizíció, vagy helyi titkos rendőrség, vagy bármi.

A telefonomat se nézegesse - mert semmi köze hozzá.


arról nem beszélve, hogy a bizalom jele az legyen, hogy nem kell elkérnie, és nem is kéri el, és ne az, hogy megadjad neki.

meg nyilván nem csak az számít, hogy elolvassa a dolgokat, hanem ne írjon a nevedben senkinek semmit.


Azaz, semmi esetre se add meg neki. Akár elmondhatod ezeket az érveket, amiket írtam - a lényeg gondolom átment.

Ha azt mondja, hogy ő is megadta neked, nyugodtan mond azt, hogy te nem kérted, és nem is használod, mert bízol benne.


ha azt mondja, hogy akkor szakít - akkor el kell engedni.


nem hiszem, hogy egy ennyire uralkodó típusra szüksége lenne bárkinek.

2012. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem azért akarja ennyire a jelszót mert te ennyire nem akarod megadni.Add meg neki ha tényleg nincs rejtegetni valód, ha gondolod 1-2 hónap múlva változtasd meg, így ő is rájön hogy nincs semmi.
2012. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

NE ADD MEG SEMMI ESETRE SE!!!!! NEM NEM NEM!!!!


Az a te magán szférád semmi köze hozzá! Ő beteg és nagyon féltékeny ami nagyon gáz, ezért fogtok szakítani ti nem ő lesz a férjed meg a gyerekeid apja. Bizalom nélkül nem megy a kapcsolat sokáig! Úgy, hogy gondold végig ezt a kapcsolatot és magyarázd meg a barátodnak, ha így folytatja akkor lapátra teszed előbb utóbb. Gondolom egyedül nem igen enged el sehova mert mindig a nyakadon akar lenni és figyelni minden lépésed?! 24F voltam

2012. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!