Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha páromnak sok dolga van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha páromnak sok dolga van mindig azt honnan tudom megtudni hogy ezt most csak kifogás hogy nem akar velem lenni vagy tényleg sok dolga van?

Figyelt kérdés

Ha egy kapcsolatban az egyik félnek sok dolga van de szereti a párját akkor az próbálja az idő beosztását úgy csinálni hogy együtt tudjanak lenni egy kicsit néha. Legalább is én így gondolom. Szerintetek ?

20/F



2012. febr. 12. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
Miért lenne veled kapcsolatban, ha nem igényelné a társaságod?
2012. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is elkezdett egy időben ezzel jönni, hogy sok dolga van. Meg ijedtem. Beparáztam, hogy biztos van valakije. Egyszer mondta, hogy megy a haverjához. Vettem a fáradtságot, hogy elmenjek a haverjához és megnéztem, hogy ott van e a kocsija. Ott volt. Utána megnyugodtam teljesen.


17/L

2012. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!