Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza, gyengéden, de hogy ne is bántsam meg?

Figyelt kérdés

Egy online játékon ismerkedtem meg egy lánnyal.. Gyönyörű kedves okos, és igazából tényleg csak a belsőt nézni. Ez nekem a fontos ami tény... A baj csak az, hogy Külföldön élek, több 100km választ el minket egymástól. Már volt távkapcsolatom, bizony rosszul sült el és meg is bántam.. Észrevettem, hogy elég nagymértékben közeledik felém, és előbb vagy utóbb biztosan rákérdez a kapcsolatunk érdekében.... Na ez az amit szeretnék elkerülni... Szeretném, hogy csak barátság legyen köztünk (egyelőre), de ezt nem tudom hogyan elmondani neki... :s Pls help! Sokat segítenétek!


15/F



2012. júl. 4. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amit fent leírtál, azt kicsit bővebben kifejted neki, elmagyarázod és elég is lesz, annyiból meg már lehet érteni az álláspontodat.
2012. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki franciául, az a szerelem nyelve
2012. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond neki ,hogy te vagy a legjobb barátom utána párszor ,hogy te baráttal nem kavarnál.
2012. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mondd neki franciául, az a szerelem nyelve"


Omlette du fromage.

2012. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Utolsó szerintem azon röhögne is... xD
2012. júl. 4. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!