Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác aki szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki szerelmes belém. Hogy utasítsam vissza?

Figyelt kérdés
Szerelmes belém egy srác, és én is imádom nagyon, de mint barátot... egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak, mert tényleg nem szeretném megbántani. Szépen lassan távolodjak el, hogy elfelejtsen, esetleg álljak elé és mondjam meg, hogy tudom mi van és inkább hagyja ezt a dolgot, vagy találkozzak, beszéljek Vele ugyanúgy és, ha odakerül a sor, akkor mondjam meg neki? Az utolsót ne javasoljátok, mert úgyse fogom ezt tenni. :D
2011. szept. 11. 21:50
 1/10 krvua ***** válasza:
22%
fingj az orrába aj lépj bele a köldökébe és járj el egy csárdást benne.
2011. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mitmivan? ***** válasza:
91%

Szerintem:

1. Vissza mennyé'!

2. Állj elé és mondd meg neki, hogy szeretnéd ha a barátod maradna, de te nem szeretnél többet.

2011. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Mond meg neki, hogy ez így nem fog menni, nem jössz be nekem, hiába érzel irántam, én tudok érezni semmit.... valamit találj ki minél hamarabb, később már jobban fogja bántani a dolog, ha már belelovalta magát.
2011. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egykébként miért nem akarsz vele járni?
2011. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Szegény srác. Totál átérzem, hogy fog ez fájni neki...


http://www.youtube.com/watch?v=LBTdJHkAr5A&ob=av2n

2011. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 shaqq válasza:
73%
Ne mond meg neki, hogy te nem akarsz többet. Inkább adj neki egy esélyt!..:D
2011. szept. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg: kedvesen!!!
2011. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem hiszem, hogy adnom kéne neki egy esélyt, egyszerűen nem tudnék szerelmes lenni, nyár eleje óta sejtem, hogy mit érez, szóval volt időm rájönni.
2011. szept. 12. 21:43
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves leszek, ha erre nem figyelnék, meg sem kérdeztem volna, hogyan csináljam... :)
2011. szept. 12. 21:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Mond neki:


A kudarc egy ok az inteligensebb ujrakezdésre, kövi lánynál legyen tökösebb, alfább!! Ha lehozza neked a holdat akkor se leszel az övé, úgyhogy szedjen fel gyorsan vkit mert fejbe vágod :D

2011. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!