Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet felismerni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet felismerni egy zs. Dó személyt Ma? (Nem rasszista kérdés).

Figyelt kérdés

Ugyanis a multkor nézegettem unalmamban az egyik közösségi oldalt. És egy lányra "akadtam", akiről nem gondoltam volna kinézetről, hogy zs.dó. Csak a képei között volt a dávidcsillag meg az izraeli zászló.


Társkereső oldalakon is gondolkodtam, hogy mi van, ha zs.dó a lány. Nem vagyok rasszista, de engem zavarna egy roma lány, (mondjuk őket felismerem, hogy romák). De egy zs.dó lányt nem. És nem mindig adják meg az adataikat teljesen szinte senki sem.


Zs.dó lányban engem ez a sok imádkozás zavarna. Mivel én nem vagyok megkeresztelve, ezért nem hiszek istenben. És biztos, hogy ők eltitkolnák a származásukat a mai világ miatt.



2012. júl. 4. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt sokan vannak akiket megkereszteltek, de kb a keresztelőn voltak utoljára templomban.
2012. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:
23%
orbán viktor
2012. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:

1) Ma már annyira keveredtek, hogy általában nincsenek külső jelei.

2) Nagyon sok zsidó kevésbé vallásos, mint te magad.


Ha más bajod nincs "a zsidókkal", akkor szerintem ez ne tartson vissza. Az egyetlen probléma az lehet, ha az ő családja közelíti meg faji alapon a kérdést, és nem akar gój párt a lánynak.

2012. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" Az egyetlen probléma az lehet, ha az ő családja közelíti meg faji alapon a kérdést, és nem akar gój párt a lánynak."


Ettől aztán felesleges tartani...

2012. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam egy, még a II. világháború előtt íródott könyvben, amely a kelet-európai zsidósággal foglalkozott, hogy Magyarországon annyira beilleszkedtek és részben asszimilálódtak a zsidók, és az ország genetikai öröksége is annyira vegyes, hogy szakértő kell hozzá, hogy megkülönböztessen egy magyar zsidót egy kereszténytől. Szóval nem nagyon tudod ránézésre felismerni őket.


Viszont tévedsz, ha azt gondolod, hogy a zsidók mind vallásosak. És nem is hiszem, hogy eltitkolnák a származásukat, sőt.

2012. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, hogy mi köze van annak, hogy valaki zsidó, ahhoz hogy mennyit imádkozik - ha vallásos, akkor imádkozik, legyen zsidó, keresztény vagy muzulmán, ha meg nem az, akkor nem.
2012. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

7+% vegyes házasság


nekem gyakorlott szemem van, viszont több száz magyar zsidót is ismertem és szeretem az antropológiát bújni


Én látom (~99%) ha valakinek csak egy zsidó nagyszülője volt. Mert érdekel. És nem rossz értelemben.


Viszont megmondom őszintén az újmagyar/magyar cigányokat nem ismerem fel mind (Mária Terézia eredetileg 75 évig vegyes házasságra kötelezte őket egy törvényben). A harmaduk szőke, és előbb néznéd zsidónak felét mint cigánynak. Zámbó Jimi is ilyen magyar cigány volt.


Amúgy a válasz: vagy közép-ázsiai és német vonások keveréke, vagy hosszabb családon belüli házasságok jelei, mint a nemességnél (kis ál és nagy orr) (ezzel a háromnegyedét felismerted). A nemesség jó része meg vagy távozott hazánkból, vagy keveredett a zsidó polgársággal (tehát itt nem hibázol).

2012. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!