Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne felismerni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne felismerni az olyan férfiakat, különböző jó tulajdonságaikkal (pl, kedveskedéssel) próbálják elrejteni az igazi énjüket, vagy is azt, hogy valójában 'nőgyűlölők'?

Figyelt kérdés
Fel lehet egyáltalán ismerni őket valahogyan??
2011. dec. 1. 18:32
1 2 3
 1/22 aszomszedneni ***** válasza:
100%
rám mondták már azt , hogy nőgyűlölő vagyok , ami valójában nem teljesen igaz ... mmint vannak bizonyos csajok , akik a viselkedésükkel , a puszta létükkel ellenszenvet váltanak ki belőlem , de azért a legtöbb nem ilyen és őket viszont "kedvelem" :D:D
2011. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány nőgyűlölő férfi lehet? Nem túl sok, én szerintem. Viszont hány olyan lány van aki, a péniszhiány miatti frusztrációból adódóan, férfigyűlölő, kasztrációs-mániában szenvedő feministává vált? Elég sok, és egyre több sajnos. De mégis, senki sem használja a "férfigyűlölő" szót rájuk, pedig a feministák azok.
2011. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szerintem elég sok van olyan aki nőgyűlölő, és olyan is aki férfigyűlölő. Pont egymás miatt lesznek azok. De ezt most nem bővítem ki több infóval.
2011. dec. 1. 18:42
 4/22 Kobudera ***** válasza:

Hm. A nőgyűlölő férfire jellemző, hogy figyelmes, kedves, segítőkész, kinyalja a nő popsiját, első szóra abbahagyja a focinézést, stb...A háta mögött szidja, panaszkodik mert Ő maga egy lúzer... Nos ez a papucs kategória.

Komolyra fordítva a szót, véleményem szerint nem kell nőgyűlöletre gyanakodni ha valaki képes akár ötödjére is randizni Veled, és figyel Rád, emlékszik az elhangzottakra valamint az ígéretekre. Extrém kivételek mindig lesznek, de gondolom hétköznapjaidban nem ezektől hemzseg a lakóhelyed...

2011. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Úgyse ismered fel, ha külsőre tetszik az illető.
2011. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy lesz olyan aki félre fogja értelmezni.

Mert igen is vannak olyanok, akik tényleg úgy próbálják meg leplezni azt amit éreznek a nők iránt, hogy kedvesek meg rendesek velük. De igazából meg teljesen mást gondolnak a nőkről, és vagy nem mondják ki vagy megbeszélik a haverok között.

2011. dec. 1. 18:48
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy, akkor tudod mit? Keress magadnak egy olyan pasit aki üt-ver mindennap, mert ezek szerint az nem nőgyűlölő, hanem kedves és megértő. És hagydd a rendes pasikat a frászba, mert ők igazából gyűlölnek téged és tudatalattijuk legmélyén ki akarnak nyírni XD
2011. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mondok egy példát.


Van egy haverom,fiú, akinek tényleg jó a személyisége.


Meg van rá az esélye, hogy legyen egy párkapcsolata, de sok mindent túlzásba visz.

Nekem nagyon sokszor mondott szépeket, ígérgetett, tényleg rendes volt velem. Mondjuk én nem akartam tőle semmit de ezt mondtam is neki, szépen.

Jól van minden szép és mázos, aztán volt egy vita közöttünk. Nem is tudom már mi volt az, nem is érdekes,

de akkor jött ki az igazi énje.valamiért erre terelődött a téma( ami a kérdés ), és akkor jött olyanokkal,hogy a nők így a nők úgy...nem túl szép szavakkal becsmérelve.


És aztán jött egy másik ugyanilyen fiú, vele amúgy csak interneten kezdtünk el beszélgetni.

Ugyanez volt vele is. Tök jó volt vele meg minden, a beszélgetések is, rendes volt stb.. Aztán valahogy megint ez a téma jött a képbe. Na nála még jobban meglepődtem mint az előzőnél, ugyan is ő tényleg olyan ocsmányul kezdte ócsárolni a nőket, hogy csak lestem,hogy mi van.

Annyit írtam neki, hogy talán jobb ha valakivel kibeszéli esetleg egy pszichológussal a sérelmeit, mert ezzel csak saját magának árt, hogy ilyen mélyre lehúzza magát a sérelmei miatt. Nekem utána nem mondott semmit.

2011. dec. 1. 18:53
 9/22 A kérdező kommentje:

35%


Tudod, létezik képmutatás.:) Sok emberre nagyon is igaz.

Nagyon meglepődnél, hogy ha gondolatolvasók lennénk, hány olyan ember van, aki teszi a szépet, de közben mindezt csak el színészkedi. Valójában a szíve legmélyén pedig teljesen az ellentettje annak, amit mutat valójában.

2011. dec. 1. 18:56
 10/22 aszomszedneni ***** válasza:
nem lehet
2011. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!